reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Dziewczyny u was będzie dobrze ,trzymam mocno kciuki
Nie smućcie się ,wy macie powody do radości i cieszcie się okruszkami😘
Ja za jakiś czas się podniosę i wierzę że będzie dobrze ból kest ogromny ale i żal o czas bo wiek jest jaki jest a bardzo chcemy mieć wspólne maleństwo z nowym partnerem.
Bo ja jestem 10 lat po rozwodzie
 
Dziewczyny u was będzie dobrze ,trzymam mocno kciuki
Nie smućcie się ,wy macie powody do radości i cieszcie się okruszkami😘
Ja za jakiś czas się podniosę i wierzę że będzie dobrze ból kest ogromny ale i żal o czas bo wiek jest jaki jest a bardzo chcemy mieć wspólne maleństwo z nowym partnerem.
Bo ja jestem 10 lat po rozwodzie
I na pewno będziecie mieć 😘 wszystkie tutaj trzymamy kciuki za Ciebie i wierzymy ze jeszcze do Was uśmiechnie się szczęście. Zadbaj o siebie, może faktycznie zróbcie badania aby znaleźć przyczynę poronienia. Na pewno wszytko się ułoży. Ściskam Cie mocno ❤️
 
Dziewczyny u was będzie dobrze ,trzymam mocno kciuki
Nie smućcie się ,wy macie powody do radości i cieszcie się okruszkami😘
Ja za jakiś czas się podniosę i wierzę że będzie dobrze ból kest ogromny ale i żal o czas bo wiek jest jaki jest a bardzo chcemy mieć wspólne maleństwo z nowym partnerem.
Bo ja jestem 10 lat po rozwodzie
Brakuje mi w reakcjach emotki "tule". Bo przytulam Cie wirtualnie bardzo mocno. I życzę, abyście z Partnerem doczekali się upragnionego Maleństwa 💖
 
Dziewczyny u was będzie dobrze ,trzymam mocno kciuki
Nie smućcie się ,wy macie powody do radości i cieszcie się okruszkami😘
Ja za jakiś czas się podniosę i wierzę że będzie dobrze ból kest ogromny ale i żal o czas bo wiek jest jaki jest a bardzo chcemy mieć wspólne maleństwo z nowym partnerem.
Bo ja jestem 10 lat po rozwodzie
Wiolaho całym sercem trzymam za Was kciuki, na pewno niedługo się uda, ściskam mocno ❤️
 
Dokładnie :( u mnie w poprzednim poronieniu od początku było źle, wszytko się źle rozwijało. Teraz jest wszystko dobrze a i tak mam stracha cały czas że serduszko przestanie bić :(
każda z nas będzie miała stracha do końca. Każda z nas będzie do końca przeżywać, analizować, martwić się. Każda z nas niesie ze sobą jakiś bagaż. Jedna lżejszy druga cięższy. Każda z nas przyszła tu z ogromną nadzieją, radością i strachem. I ten nieszczęsny strach będzie nam towarzyszył do rozwiązania przez wszytkie wizyty, badania, a potem jak będziemy tulić nasze pociechy daj Boże żeby każdej z nas ruraj było to dane to ten strach o tą małą istotę będzie cały czas. Ja nie miałam kiedy myśleć o dzisiejszej wizycie ale dzisiejszej nocy nie mogłam spać. Próbowałam sobie wytłumaczyć że pewnie pójdę na wizytę coś będzie nie tak. Bałam się cieszyć i boję nadal. Każdego dnia się boję raz więcej raz mniej ale boję. Każdy mówi że ciąża to taki piękny stan. Owszem ale nikt nie mówi ile to leż, cierpienia, strachu, leku, niepewności... Najważniejsze w tym wszytkim się wspierać i nie zwariować.
@Kociarka będzie dobrze ❤️
 
reklama
Dziewczyny u was będzie dobrze ,trzymam mocno kciuki
Nie smućcie się ,wy macie powody do radości i cieszcie się okruszkami😘
Ja za jakiś czas się podniosę i wierzę że będzie dobrze ból kest ogromny ale i żal o czas bo wiek jest jaki jest a bardzo chcemy mieć wspólne maleństwo z nowym partnerem.
Bo ja jestem 10 lat po rozwodzie
będę się za was modlić, żeby się wam udało ❤️
 
Do góry