reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Mnie też aż zmroziła ta informacja. Po cichu liczyłam, że w styczniu wszystkie będziemy się razem cieszyć z narodzin zdrowych dzieciaczków. Myślałam że z każdym kolejnym dniem rosnie szansa na szczęśliwe zakończenie a tu taka smutna informacja 😞 od razu uruchomił mi się tryb czarnowidztwa 😞
dokładnie tak jak piszesz. Niestety nie wiemy co kogo czeka, będę się za nią modlić, żeby pozbierała się po tej traumie 🥺
 
dokładnie tak jak piszesz. Niestety nie wiemy co kogo czeka, będę się za nią modlić, żeby pozbierała się po tej traumie 🥺
Dokładnie :( u mnie w poprzednim poronieniu od początku było źle, wszytko się źle rozwijało. Teraz jest wszystko dobrze a i tak mam stracha cały czas że serduszko przestanie bić :(
 
Niestety ja się muszę pożegnać 😭😭😭 ciąża zatrzymała się tydzień temu
Mam skierowanie do szpitala
Nieeeeeeeee 😭😭😭 @wiolaho tak bardzo mi przykro… jesteś zawsze tak zaangażowana na grupie i za Wszystkich trzymasz kciuki i wspierasz to tak niesprawiedliwe 😞 dziękuję Ci za Twoje zaangażowanie i podtrzymywanie na duchu… czekam na Twoje kolejne dwie kreski ! Będą i ja Ci to mówię ! i tu czekam na kolejny pozytywny test 💜
 
reklama
Dokładnie :( u mnie w poprzednim poronieniu od początku było źle, wszytko się źle rozwijało. Teraz jest wszystko dobrze a i tak mam stracha cały czas że serduszko przestanie bić :(
Jak ja Cie dobrze rozumiem...Też wciąż żyje w strachu że serduszko przestanie bić. Chyba tak wariujemy przez wcześniejsze porażki. Wizytę mam dopiero 12 i chyba osiwieje do tego czasu. Jeszcze dziś tak mnie ciągnie w dole brzucha że już w ogóle mam same zle myśli 😞
 
Do góry