reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Od kilku dni Was podczytuję. Postanowiłam się przywitać. Obecnie jest 5+1 , termin z om 31.01./01.02.2025 w zależności od strony/aplikacji. Na pokładzie syn z połowy stycznia 2023. W marcu była biochemiczna. Teraz dwie kreski i trzymają się dzielnie, beta ośla tak jak powinna. Wizyta 12.06. Mam nadzieję, że będzie wtedy widać wszystko co trzeba.
Witaj!!! Nic się nie chwalilas na styczniowkach ;) ale super !!
Edit: chyba, że coś przegapiłam 🙈🙈
 
Jakiego rodzaju bóle brzucha Wam dokuczają ? Czy w ogóle dokuczają ? Ja z tamtej ciąży pamiętam, że często dokuczał mi ból wiązadła obłego i teraz chyba też mnie to lapie. Z drugiej strony jestem w terminie spodziewanej miesiączki. Chyba trochę fiksuje 🙈🙈
Mnie prawie nie boli. Rzadko czuję taki ból jakby miesiączkowy. Dziewczyny, coraz bardziej mnie stresuje to wszystko 🙈 macie niemal wszystkie możliwe objawy typowo ciążowe. A ja oprócz zmęczenia i bólu piersi nic. Na dodatek ból piersi od wczoraj jakby się zmniejszył...
 
Jakiego rodzaju bóle brzucha Wam dokuczają ? Czy w ogóle dokuczają ? Ja z tamtej ciąży pamiętam, że często dokuczał mi ból wiązadła obłego i teraz chyba też mnie to lapie. Z drugiej strony jestem w terminie spodziewanej miesiączki. Chyba trochę fiksuje 🙈🙈
Od początku od czasu do czasu towarzyszy mi też takie pobolewanie macicy. Mamaginekolog w jednym z artykułów pisała, że takie okresowe bóle kobiecie z doświadczenia kojarzą się z krwawieniem, stąd nasza reakcja, a sam objaw opisywała jako częsty w ciąży 🙂
 
Witaj!!! Nic się nie chwalilas na styczniowkach ;) ale super !!
Edit: chyba, że coś przegapiłam 🙈🙈
Ostatnio wspomniałam, ale mogło umknąć. 😀

Z ostatnio poruszanych tematów to:
1. Jeśli chodzi o objawy to standardowo drażliwe, powiększone piersi, latam do kibelka na siku częściej niż zwykle, w ostatnich dniach odrzuciło mnie od mięsa i słodkiego- podobnie jak w poprzedniej ciąży. Dodatkowo dzisiaj się popłakałam na "Patriocie". Kłucia w podbrzuszu w okolicy jajników i uczucie ciężkości podbrzusza pojawiają się regularnie, szczególnie jak za dużo porobię w pracy czy w domu. No i też się martwię jak się to.pojawia, chyba przez tą biochemiczną ostatnio.
2. Wyprawkę mamy po synu, więc oprócz artykułów higienicznych nie mam w planach nic kupować.
3. U nas funkcjonuje łóżeczko drewniane i takie było od początku. Na jesień planujemy przeprowadzić go do normalnego łóżka. Nadal będzie w naszym pokoju, bo innego wyjścia nie mamy. Do niedawna jak pojawiała się choroba czy szły żeby niestety lądował w naszym łóżku, ale od jakiegoś czasu pięknie śpi sam, sam zasypia i śpi po 11 h. Gdyby się dało to teraz przeprowadzilibyśmy go do oddzielnego pokoju, no jest na to gotowy.
4. Moja mama wie o ciąży. Reszcie rodziny powiemy po prenatalnych.
 
reklama
Od kilku dni Was podczytuję. Postanowiłam się przywitać. Obecnie jest 5+1 , termin z om 31.01./01.02.2025 w zależności od strony/aplikacji. Na pokładzie syn z połowy stycznia 2023. W marcu była biochemiczna. Teraz dwie kreski i trzymają się dzielnie, beta ośla tak jak powinna. Wizyta 12.06. Mam nadzieję, że będzie wtedy widać wszystko co trzeba.
witaj 😀
 
Do góry