reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Też czekam na to
W piątek byłam w Lidlu - to była katorga
Lodówka prawie pusta a mi na myśl o pójściu na zakupy ulewa się
Ja zjadłabym normalny obiad ale na samą myśl bleee
No i jeszcze zapachy w sklepie… jest mi tak niedobrze od nich że mam ochote jak najszybciej uciec 🫤 kup sobie wafle ryżowe - jesli lubisz - troche mi pomaga jak zjem z samego rana wafelka 😉
 
reklama
nie stresuj się :)
każda ciąża jest inna
nawet dziewczyny, które są drugi raz w ciąży piszą że jest inaczej :)
ja ledwo ogarniam świat, a znam kobiety co w ciąży ślub biorą i dobrze się czują
Ja nie ogarniam 😂😂😂 tylko bym spala 🙈 nawet mój synek 2 latka ogarnia, że coś się z matką porobiło 🙈 próbuje mnie wyciągać z kanapy, zabawiać i smuci się jak jestem zwłok.... Staram się jakoś trzymać dla niego ale jest ciężko
 
No i jeszcze zapachy w sklepie… jest mi tak niedobrze od nich że mam ochote jak najszybciej uciec 🫤 kup sobie wafle ryżowe - jesli lubisz - troche mi pomaga jak zjem z samego rana wafelka 😉
Ja w nocy gryzę jakieś chlebki żytnie, ryżowe i inne cuda... Budzę się głodna, bez względu na to co zjem wieczorem 🤷
 
Ja nie ogarniam 😂😂😂 tylko bym spala 🙈 nawet mój synek 2 latka ogarnia, że coś się z matką porobiło 🙈 próbuje mnie wyciągać z kanapy, zabawiać i smuci się jak jestem zwłok.... Staram się jakoś trzymać dla niego ale jest ciężko
Współczuję ci 🥲
Ja mam tak za to z moim psiakiem - ledwo ogarniam świat na kanapie a ten przynosi zabawki i chce się bawić i 5 razy dziennie na spacer wychodzić
 
No i jeszcze zapachy w sklepie… jest mi tak niedobrze od nich że mam ochote jak najszybciej uciec 🫤 kup sobie wafle ryżowe - jesli lubisz - troche mi pomaga jak zjem z samego rana wafelka 😉
Też nie mogę znieść zapachów w sklepie
Poza już wspomnianym przeze mnie Lidlem , Biedronka też odpada , Aldi samy etc ble
Zostanie mi wyjadane tego co mam w domu 🫠
 
Ja do jedzenia muszę się zmusza, bo inaczej mam problem z cukrami... Muszę zjeść kolację, by wziąć metformine na wieczór i później całą noc mi niedobrze... Byle do 16tc... Wtedy odstawie to dziadostwo 🤣

Moja suczka też domaga się zabaw czy spacerów, obecnie daje rade na 1 dłuuugi spacer, a tak bawi się na ogrodzie. Mam nadzieję, że w 2 trymestrze będzie latwiej. Przynajmniej z zabawami nie ma problemu, bo piłki rzuca mój 4 latek 😅

Dziś to w ogóle jak dętka byłam, cały dzień albo łóżko albo fotel. Mąż musiał ogarnąć nam obiad z bistro, bo nie dalibyśmy rady inaczej 😅
 
reklama
Do góry