reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj rano zobaczyłam na papierze brązowe plamienie. Dobrze że brązowe. Póki co utrzymuje się tylko przy podcieraniu, wkładka czysta. Dzwoniłam do lekarza, mam leżeć, wzięłam duphaston i jutro wizyta. W czwartek było wszystko dobrze na usg więc pocieszam się że pewnie to nic takiego ale musiałam się wygadać :(
pewnie peklo jakies naczynko :) spokojnie :*
 
reklama
Zaczynają mnie martwić bóle brzucha 😔 jak leżę jest ok ale tylko wstanę i brzuch robi się ciężki, ból średnio przyjemny 🤦 chyba zaczynam myśleć o czarnym scenariuszu 🤷 ledwo wstałam rano z łóżka i już dyskomfort...
 
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj rano zobaczyłam na papierze brązowe plamienie. Dobrze że brązowe. Póki co utrzymuje się tylko przy podcieraniu, wkładka czysta. Dzwoniłam do lekarza, mam leżeć, wzięłam duphaston i jutro wizyta. W czwartek było wszystko dobrze na usg więc pocieszam się że pewnie to nic takiego ale musiałam się wygadać :(
Trzymam kciuki, żeby było dobrze
 
Zaczynają mnie martwić bóle brzucha 😔 jak leżę jest ok ale tylko wstanę i brzuch robi się ciężki, ból średnio przyjemny 🤦 chyba zaczynam myśleć o czarnym scenariuszu 🤷 ledwo wstałam rano z łóżka i już dyskomfort...
Nie martw się, to pewnie bóle bo macica się powiększa i naciska na wszystkie narządy. Jeśli to przynosi ulgę to leż dużo, odpoczywaj i nie dźwigaj niczego. Będzie dobrze, dużo dziewczyn się skarży na takie bóle na poczatku ciąży i rodzą dzieci i wszystko jest ok.
 
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj rano zobaczyłam na papierze brązowe plamienie. Dobrze że brązowe. Póki co utrzymuje się tylko przy podcieraniu, wkładka czysta. Dzwoniłam do lekarza, mam leżeć, wzięłam duphaston i jutro wizyta. W czwartek było wszystko dobrze na usg więc pocieszam się że pewnie to nic takiego ale musiałam się wygadać :(
Na pewno nic strasznego. Tym bardziej że byłaś niedawno na wizycie. Odpoczywaj i staraj się myśleć pozytywnie. Jutro napiszesz nam na pewno dobre wieści 😘
 
Nie martw się, to pewnie bóle bo macica się powiększa i naciska na wszystkie narządy. Jeśli to przynosi ulgę to leż dużo, odpoczywaj i nie dźwigaj niczego. Będzie dobrze, dużo dziewczyn się skarży na takie bóle na poczatku ciąży i rodzą dzieci i wszystko jest ok.
otoz to. Nie kazdy bol swiadczy o poronieniu. Musi bolec, musimy to czuc. Uroki ciazy .. mowili, ze bedzie tak fajnie i to piekny czas 😂
 
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj rano zobaczyłam na papierze brązowe plamienie. Dobrze że brązowe. Póki co utrzymuje się tylko przy podcieraniu, wkładka czysta. Dzwoniłam do lekarza, mam leżeć, wzięłam duphaston i jutro wizyta. W czwartek było wszystko dobrze na usg więc pocieszam się że pewnie to nic takiego ale musiałam się wygadać :(
Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego bejbisia 💜 najważniejsze zastosować się do zalecenia - leżenie i odpoczynek, a będzie dobrze ! 💛
 
Nie martw się, to pewnie bóle bo macica się powiększa i naciska na wszystkie narządy. Jeśli to przynosi ulgę to leż dużo, odpoczywaj i nie dźwigaj niczego. Będzie dobrze, dużo dziewczyn się skarży na takie bóle na poczatku ciąży i rodzą dzieci i wszystko jest ok.
Mąż mi mówi, że z młodym tez tak było i ciągle się stresowałam, leżałam większość dnia 🙈 dacie wiarę, że ja prawie nie pamiętam tego pierwszego trymestru z młodym ? Totalnie 😂 pamiętam, że też mi było wiecznie niedobrze, byłam słaba, odcięta od świata i wymiotowałam jak kot 🙈 ale jakby to było gdzieś obok 😂. Pewnie jakbym pamiętała to temat drugiego dziecka poddałbym mocnej dyskusji 😂😂😂
 
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj rano zobaczyłam na papierze brązowe plamienie. Dobrze że brązowe. Póki co utrzymuje się tylko przy podcieraniu, wkładka czysta. Dzwoniłam do lekarza, mam leżeć, wzięłam duphaston i jutro wizyta. W czwartek było wszystko dobrze na usg więc pocieszam się że pewnie to nic takiego ale musiałam się wygadać :(
kochana będzie dobrze odpoczywaj i nie denerwuj się 😘
 
reklama
Do góry