reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
ja wzięłam jutro na żądanie, mam jutro wizytę, strasznie boję się że tamto poronienie było przez to że nie odpuściłam
dlatego ja też idę i nie patrzę na nic przeszłam poronienie i Biochem nie chce ryzykować czekam tylko na serduszko i l4 bez zastanowienia.
W pracy jest dużo dźwigania i wszystko w bardzo szybkim tempie
 
Dziewczyny które pracują fizycznie kiedy chcecie iść na l4?
Ja niestety nie mogę.Bede do końca pracować i 2 tygodnie po porodzie z bączkiem planuję do pracy wrócić.Ale już to z dziewczynkami przerabiałam.Pracowalam do ostatniego dnia przed cesarką a dwa tygodnie później z wózkiem bliźniaczym w pracy już byłam.Pocieszam się że teraz będzie lżej bo jedno dziecko.Tylko wiek nie ten.
 
Jakiego rodzaju bóle brzucha Wam dokuczają ? Czy w ogóle dokuczają ? Ja z tamtej ciąży pamiętam, że często dokuczał mi ból wiązadła obłego i teraz chyba też mnie to lapie. Z drugiej strony jestem w terminie spodziewanej miesiączki. Chyba trochę fiksuje 🙈🙈
 
Jakiego rodzaju bóle brzucha Wam dokuczają ? Czy w ogóle dokuczają ? Ja z tamtej ciąży pamiętam, że często dokuczał mi ból wiązadła obłego i teraz chyba też mnie to lapie. Z drugiej strony jestem w terminie spodziewanej miesiączki. Chyba trochę fiksuje 🙈🙈
właśnie mnie boli w tej okolicy mniej więcej i zastanawiałam się czy to normalne w ciazy z córką tego nie miałam
 
Ja niestety nie mogę.Bede do końca pracować i 2 tygodnie po porodzie z bączkiem planuję do pracy wrócić.Ale już to z dziewczynkami przerabiałam.Pracowalam do ostatniego dnia przed cesarką a dwa tygodnie później z wózkiem bliźniaczym w pracy już byłam.Pocieszam się że teraz będzie lżej bo jedno dziecko.Tylko wiek nie ten.
ojej, a gdzie pracujesz? Ogólnie ja na l4 też nie pójdę, bo u nas czegoś takiego nie ma jak zwolnienie na ciążę. Ale myślę pracować do końca listopada 😉
 
reklama
Od kilku dni Was podczytuję. Postanowiłam się przywitać. Obecnie jest 5+1 , termin z om 31.01./01.02.2025 w zależności od strony/aplikacji. Na pokładzie syn z połowy stycznia 2023. W marcu była biochemiczna. Teraz dwie kreski i trzymają się dzielnie, beta ośla tak jak powinna. Wizyta 12.06. Mam nadzieję, że będzie wtedy widać wszystko co trzeba.
 
Do góry