reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Inis ja kp i biore tabletki i mialam jakies krwawienie w trakcie ale nie wiem czy to byl okres, bo lekarz powiedzial ze w trakcie brania tych tabletek moga byc krwawienia..
Ja tez nie zauwazylam szczegolnie zeby maly byl specjalnie marudny w trakcie skokow rozwojowych. Moj problem jest taki ze ja juz nie wiem co robic zeby on ciagiem przespal 4 h ;/, no spi tak niespokojnie ze szok. Ze ja nie spie w nocy to chyba sie juz przyzwyczailam, no ale i dla zdrowia takiego dziecka byloby dobrze gdyby przespal no te 5 h chociaz.
 
reklama
Dzień dobry :-)
Ja na te skoki wcale nie patrzę bo nie chce żeby zadziałała autosugestia:-) mały jest bardziej lub mniej marudny i nie mam zamiaru tłumaczyć tego faktu.
Okresu nie mam bo tylko kp i biorę tabletki, więc nie powinnam mieć ;-) wcale nie tęsknię:p
 
Ja dostalam malego krwawienia kiedy mala miala 1,5 miesiaca ale okresem bym tego nie nazwala, natomiast ginekolog stwierdzila ze jej to wyglada na miesiaczke:szok: i trwalo tyle ile moj normalny okres. Od tamtej pory mialam jeszcze dwa takie krwawienia ale normalnego okresu jeszcze nie (kp)
 
Martusia misiu spal caly dzien przez to szczepienie chyba. Znam dzieci co tak wlasnie reaguja na szczepionki.
Moj ma dwie 30 min drzemki pierwsza tak ok.11 a druga ok.14 a potem jedna 1:30g od 16-17:30 i potem juz nic bo nie daje az do 21 jak zasypia. Ostatnio ciagle wstaje ok.9:30 wiec ustalily mu sie godziny drzemek.
Moj nie bardzo lubi na brzuchu ale i tak go klade bo to dobre dla niego.
Moj niby tez w polowie skoku. W ta niedziele bedzie mial 17 tygodni. We wtorek mamy wizyte u pediatry bo konczy w ten dzien 4 miesiace a potem 10 nastepna szczepionka...
 
Ojjj Inis pozazdrościć.... wugląda na to, że mi mała jeszcze trochę pomarudzi.
Dziewczyny, a jak u was z okresem? Przyszło już coś czy macie spokój? Na piersi pewnie dłużej cisza?
Ja karmie mm i właśnie dziś dostałam 2 okres od porodu :) na szczęście!! :D
Kto by pomyślał że po takim czasie starań zwyczajnie ucieszy mnie @...[emoji14]
 
Betiboop wspolczuje. Ja jestem w punkcie kulminacyjnym.. I jest strasznie. Zasypia na noc o 21 a rano o 4.30 pobudka "halo mama baw sie ze mna" i caly dzien 10min snu 1.5h zabawy i tak na zmiane
 
reklama
Do góry