reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Niuniolek ja zaszłam w drugą ciążę jak mały miał 9 miesięcy. Jest 1,5 roku Różnicy i bywa ciężko ale jest super :-) chciałam Żeby wychowali się Razem od malucha, żeby nie było Dużej różnicy wieku.
Jak rodziłaś? Bo po cc lekarze radzą odczekać wiecej
 
reklama
Boje sie tez ze względu na to ze przed rafalkiem 2 ciąże poroniłam a u mnie i u męża takie rzeczy są "rodzinne" nasze mamy i babcie maja za sobą kilka poronień i boje sie żeby nie było znów to samo
 
Emenems czemu przestalas karmić? Jeśli można spytac:)

Wasze dzieciaki naprawdę lubią leżeć na brzuchu? Mój mały serdecznie tego nie znosi i nie da się go zachęcić, zabawki grające, kolorowe grzechoczace, czarno-białe książeczki nic nie pomaga. Wytrzymuje 3 minuty i placz:(

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom

Robiłam to nieregularnie i nie mislam cierplieosci i dodsalam butle-zeby maz tez karmił - czułam sie strasznie uwiązana na cycku
 
Widzę, że z tym okresem to nie ma reguły...my już równy miesiąc na mm i przyplątała się miesiączka odrazu...a liczyłam na trochę spokoju, albo że chociaż mniej będzie bolało a tu wielkie rozczarowanie...
Moja na brzuchu też na początku nie chciała, zaczełam ją układać najpierw na swoim brzuchu, lekko pod górkę to łatwiej jej było się oprzeć, potem na brzegu kanapy, żeby lepiej widziała z góry wszystkie zabawki na podłodze, a teraz już się przyzwyczaiła. Ma gorsze dni i po chwili protestuje, ale staram się wtedy ją zainteresować jakoś wtedy :)

Pleśniawka u nas była odpukać póki co tylko raz, zaraz na początku...pomogła też nystatyna i po kuracji stare smoczki z butelek i smok do ssania poszły w kosz :)
Podobno trzeba 20 minut gotować butelki i smoczki, żeby zabić grzybka, który gdzieś tam się przenosi. Askw karmisz piersią? Wtedy powinnaś też swoje sutki smarować, żeby się nie przenosiło wszystko :)
 
Kompletnie nie mogę uśpić małego. Wcześniej wystarczył smok, tetra i miś grający i oczka same się zamykaly a teraz nie ma mowy. Macha rękami nogami i za nic nie chce spać. skąd ta energia w takim małym ciałku??? I jakoś mniej je ostatnio.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Karolask87 karmie tylko piersia, jeszcze nigdy nie uzywalismy butelki, smoczka mala nie chce. Plesniawki juz kiedys miala ale szybko zeszly. Teraz wyskoczyly tydzien po antybiotyku, to podobno czeste. Moze to tez wina zabawrk ktore bierze do buzi? Sutki tez smaruje. Aftin nie pomogl dzisiaj kupilam dentinox zobaczymy
 
Do góry