reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Szczerze to tez sie boje następnych ... Nie chce zapeszać ale narazie 37,4 nie jest zle zjadł i usypia mam nadzieje ze nie urośnie bo rano tak było ze spadła do 37 i wzrosła ale narazie jest Ok mam nadzieje ze sie tak utrzyma ...
 
U nas po szczepieniach nie było żadnej reakcji. Ale lekarka mowila że gdyby pojawiła się gorączka to chłodna kąpiel pomaga
 
Ostatnia edycja:
Ja jeszcze Małą zawijam ciasno w kocyk... Tak się kurde przyzwyczaiła, że nie może zasnąć jak jej ręce latają luzem. I teraz się martwię czy jej tym nie zaszkodze no i jak się zabrać za oduczanie jej tego.
U nas po szczepieniu żadnej reakcji.
 
My szczepimy w poniedziałek.
Wczoraj uspałam Łucyjkę przed 15 jak szłam po Marysię do przedszkola. Obudzila się na dobre dzisiaj o 6. W międzyczasie piła mleko 3 razy, zmieniałem jej pieluche, nic jej nie przeszkadzało. Waszym dzieciakom też się tak zdarza?
 
Ja jeszcze Małą zawijam ciasno w kocyk... Tak się kurde przyzwyczaiła, że nie może zasnąć jak jej ręce latają luzem. I teraz się martwię czy jej tym nie zaszkodze no i jak się zabrać za oduczanie jej tego.
U nas po szczepieniu żadnej reakcji.

Ja robie to samo bo miałam dwa podejścia do śpiworka i ona macha łapkami tak ze sama wie wybudza a jak zwinięta to sie od razu uspokaja i zasypia
 
reklama
Mój rafalek tak latał po łożku jak spał z nami odkąd w łóżeczku śpi śpi normalnie tylko rano mnie zawsze budzi jak sobie gada do zabawek :-) i rano jak podchodzę ma taki szeroki uśmiech :-)
 
Do góry