reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Sama nie wiem czy czekać w domu jak mnie wypisza na wody lub skurcze czy pojechać do innego szpitala bo od domu do szpitala mam ponad 40 min samochodem
 
Właśnie oni mi czopkami powstrzymali działo się wczoraj ale dała mi czopki na powstrzymanie nie wiem po co... :-/
 
Ostatnia edycja:
Trochę bez sensu moim zdaniem, bo czas już przecież... Teraz jak cie wypisza i będzie cisza to nie ma sensu jechać gdzie indziej ale następnym razem chyba faktycznie inny szpital ;) jakby cie po wypisie coś niepokoilo to jedz od razu, po kiego wstrzymywac wstrzymywali poród, hmmm...

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
Już ustalone że jadę kolejnym razem gdzie indziej prawie wszystkie babki które tu leżą to jak nie wywoływany poród to po terminie z 2 tyg a potem cc masakra
 
Właśnie chyba To tak wyglądało dużo rodzacych przyjęli bo położna mowila i humorku nie miały.. No trudno muszę czekać dalej
 
reklama
Do góry