reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Też marzę o szumisiu <3 ale troszkę szkoda mi kasy. Kupiliscie ten najnowszy model co się sam wyłącza? Czytałam wiele opinii, ze jest super!!
Dzięki za wszystko co piszecie, pomaga mi to bardzo. Właśnie spakowalam torbę:eek::p
 
reklama
Ja mam tą starszą wersję. Sle tak mi się podobał, że był pierwszym zakupem dla małego.

Ja jakaś dziwna jestem. Alr zupełnie nie czuję strachu przed porodem. A im bliżej tym bardziej nierealne mi się to wszystko wydaje.

Zobaczymy jak będzie jak już się zacznie. ;-)
 
O tego macie? Uspokaja maluszki? Chyba jednak kupie:))
 

Załączniki

  • 1450478082038.jpg
    1450478082038.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 59
Ja też mam tego :-) tą starsza wersję. Jakoś ten najnowszy nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia, szczególnie jego cena. A ten jest boski :-)
Beti zmobilizowałaś mnie, jutro pakuje torbę! hehe moje dziecię fika takie koziołki w brzuchu że kołdra podskakuje. I jak tu spać? No i zgaga zaczyna piec. A mąż obok tak głośno chrapie, aż mu zazdroszczę że tak może wygodnie się ułożyć, zasnąć i spać do oporu. Może i ja tak będę miała jak już dzieci się wyprowadzą albo pojadą do babci na wakacje :-)
 
reklama
Do góry