reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja nie śpię całą noc na jednym boku bo bym chyba nie wstała rano ;)

IwiX pewnie, że można. Mogą się czepiać piżamy, ale w czym Ty tam śmigasz po oddziale to Twoja sprawa ;)
 
Widzę ze chwalicie się swoimi zwierzątkami wiec i ja się pochwałę nasza fifi ;-) a mnie ostatnio skurcze w nocy zqczely męczyć i tez coś spać nie mogę aha zawsze coś :p
 

Załączniki

  • 1447143970069.jpg
    1447143970069.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 46
U mnie nocka bez rewelacji, biodra daja o sobie znac przy najmniejszej zmianie pozycji, a teraz z kolei mala tak kopie pecherz ze co dwie minuty laduje w toalecie[emoji37]
 
I ja mam problem ze spaniem ;/ boli mnie tak w srodku nie wiem jak to okreslic taki promieniujacy bol ze srodka na jedna noge. polozna i lekarz stwierdzili ze to ucisk na nerwy i przez to ;/ poza tym dzisiaj w nocy jeszcze kuło mnie tak jakby ktos swidrowal mi szpileczkami, kurcze boje sie ze to szyjka sie znowu skraca, tydzien temu mialam zalozony pessar wlasnie przez szyjke i sama sie bije z myslami czy leciec do lekarza bo cos mnie zakulo czy czekac do wizyty a ta dopiero za 2 tyg. ;/
 
ja tam śpię w każdej pozycji nie ma problemu tyle że moje dziecko ciągle mnie bombarduje kopniakami, a najbardziej mnie irytuje skakanie po pęcherzu i jelicie grubym to jest mega wkurzające szkoda że nie mogę wsadzić ręki i powiedzieć nununu :-D
 
reklama
Do góry