reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

smoki tez każde dziecko chce inne jedno płaskie wypluwa drugie innego nie chce zobaczysz metoda prób i błędów :)
 
reklama
Ja bym tak chciała ale maz sie upiera na stacjonarny sklep i na kogos kto nam pomoze z obsługi zeby nie kupic nic co zbędne ... Kompletnie nic nie wiem jakie butelki jakie smoczki ...

Ja kupiłam na razie to

Zobacz ofertę: TOMMEE TIPPEE ZESTAW DO KARMIENIA PIERSIĄ LAKTATOR
TOMMEE TIPPEE ZESTAW DO KARMIENIA PIERSIĄ LAKTATOR (5552648147) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tu niby tez są jakieś butelki i smoczki - coś jeszcze dokupić dziewczyny z tych rzeczy?
 
Hej co u was? Doszły jakieś nowe dziewczyny chyba ! Ja jestem do tylu za wami z 10 dni ale nie dam rady nadrobić! Cos sie wydarzyło konkretnego czy tylko ploteczek? Kto zna juz płeć na sto procent? Jak sie czujecie? Kiedy najbliższe wizyty i polowkowe? Ja mam w środę ale to jeszcze nie bedzie polowkowe! Dopiero mi powie kiedy bo teraz mam 18 tydzien! Dziś mamy 2 rocznice ślubu i odpoczywamy nad morzem, bo przez ten remont i szczeniaki po prostu jesteśmy wykończeniowe! Maz ma juz urlop jak juz wam pisałam przymusowy włoski urlop płatny całe 31 dni - ja jeszcze 10 dni pracy niestety ! Od 14 zaczyna sie mój urlop tygodniowy . Pozdrawiam i zróbcie mi jakieś streszczenie prosze najważniejszych newsow! Wrzucam fotkę z dziś dla tych co nie sa w grupie na fbZobacz załącznik ImageUploadedByForum BabyBoom1438621186.873569.jpgZobacz załącznik ImageUploadedByForum BabyBoom1438621204.638512.jpgZobacz załącznik ImageUploadedByForum BabyBoom1438621228.837031.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438621186.873569.jpg
    46,2 KB · Wyświetleń: 55
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438621204.638512.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 46
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438621228.837031.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 52
Nie no na naciągnie moj maz jest za stary :) akurat to wiem ze nie da sie w takie zwykle marketingowe maliny wpuścić:)
Popatrze na necie jakbyscie miały jakies sklepy jak paulettah pokazuje to chetnie przyjmę linki.

Wózek maz musi stacjonarnie obejrzeć nie ma szans se kupi na necie - a zdecydował sie na trn co Juti opinie mi podesłała - wychodzi koło trójki ze wszystkim tesciowa zdziwiona ze tak tanio liczyła ze 4000 wydamy hahaha

A powiedzcie mi - czym tak naprawdę w użytkowaniu różni sie trzy od czterykolki? Bo szczerze mowiac staranie te trzykołowe mi sie nie podobają ...
 
Julia to oburzające!!! Jak mogła sucza tak Cię potraktować. Zmiana lekarza to Twoje święte prawo!!! Ja bym napisała skargę na nią do dyrektora przychodni. I oczywiście bankowo zmieniłabym ją na kogoś normalnego!


Tutaj popieram :) zmienić możemy chyba 3x w ciągu roku lekarza
Skarga skarga i jeszcze raz skarga, tez można ją o smarować na forum dot lekarzy :)
 
Simka, no może masz rację, nie patrzyłam na to pod tym względem, w sumie nawet o tym nie wiedziałam. Ale jak się ma takie prawo to czemu niby mam z niego rezygnować?
Tutti_frutti_by-Iga ja też nic nie kupuję na razie. Kończymy remont i w głowie same płytki, kleje, farby i takie tam rzeczy. Planuję w listopadzie zacząć latać po sklepach dla dzieci :)
 
Simka to mój Olin na moje szczęście lata za moim chłopem jak jest w domu, poprostu mój małż ma ogon :) gdzie tatuś tam synuś :) jestem tylko ciekawa jak długo to potrwa ???

Emenems poproś swoją położną o taką listę, może pomoże i będziecie wiedzie co i jak, bo w Norwegii jest inaczej niż u nas, inny klimat i w ogóle :) a zawsze możecie zweryfikować listę :)
 
Simka, no może masz rację, nie patrzyłam na to pod tym względem, w sumie nawet o tym nie wiedziałam. Ale jak się ma takie prawo to czemu niby mam z niego rezygnować?
Tutti_frutti_by-Iga ja też nic nie kupuję na razie. Kończymy remont i w głowie same płytki, kleje, farby i takie tam rzeczy. Planuję w listopadzie zacząć latać po sklepach dla dzieci :)

Jak ja wam zazdroszcze tych sklepow na wyciagnięcie ręki :) tez mam jeden ale jedne śpiochy koło 200 zeta :D wiec jednak kupie wszystko we wrześniu

Do mnie przyjezdza tata w sobote z mama i musza zrobic remont z mezem w dwa tygodnie .... Zabudować szafę pod schodami i rozebrać garderobe na pietrze i dwie sciany i postawic nowe :D moze byc ciekawie heheh
 
reklama
Simka to mój Olin na moje szczęście lata za moim chłopem jak jest w domu, poprostu mój małż ma ogon :) gdzie tatuś tam synuś :) jestem tylko ciekawa jak długo to potrwa ???

Emenems poproś swoją położną o taką listę, może pomoże i będziecie wiedzie co i jak, bo w Norwegii jest inaczej niż u nas, inny klimat i w ogóle :) a zawsze możecie zweryfikować listę :)

Dokaldnie tak zrobie tyle ze msm z nia spotkanie we wrześniu po urlopie ale to jeszcze raz bede w pazdziernkiu w pl to dokupie ew wtedy ja dopytam o to wszystko jak to wyglada po porodzie i dała reszte - jedyne co mam to laktator po siostrze bo nie używała :D
 
Do góry