reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Julia- ja też tak najwcześniej w październiku zacznę zakupy :) Na razie pieniądze odkładam

Ulicha- moja Pola to chyba nadrabia te miesiące co ja w pracy byłam i mało mnie widziała. Stal mama i mama. Strasznie jęcząca się zrobiła przez ostatnie miesiące

Emenems- to wesoło z tymi imionami. Ja daję dzieciom po jednym, sama też jedno mam

Marzenka- chłopem się nie przejmuj tylko martw się o siebie :) Musi zrozumieć :) Cieszę się, ze z maluszkiem ok,a wiadomo skąd ta krew?

Mnie lekko ciągnie po prawej stronie, ale sporo dzisiaj prania wieszałam i skłądałam, trochę ścierpłam to może od tego
 
reklama
Jestem już po wizycie. Dzisiaj już nie plamiłam, ale jak zrobił mi cytologię to było odrobinę krwi :( Na szczęście dzidziuś żyje i się rusza :) Według OM jestem w 14. tydzień 5. dzień ciąży. Ale moje dziecko od początku jest większe o kilka dni (ostatnio wychodzi że o tydzień). Czyli tak jakby był 15. tydzień 5. dzień ciąży wg USG. Lekarz mówi, że może będzie miał po porodzie ponad 4 kg, bo duży jest teraz i mnie nastraszył, bo nie wiem jak dam rade z takim wielkim. Ale to pewnie się zmieni :) Nie wymierzył mu wymiarów dzisiaj, wiem tylko że obwód główki to 3 cm. Urósł, bo 17 lipca miał 2 cm główki i 7,17 cm CRL ciałko. Brzuch dalej trochę boli, tak nisko po bokach (okolice jajników?). Mam brać nadal magnez i Duphaston... Ostatnio przestały mnie boleć piersi, ale rzyganie, zmęczenie, zgaga i wstręt do jedzenia (a przy tym ciągły głód) dalej mnie trzyma :/ W dodatku wyrosły mi włosy na brzuchu oraz odrosły na bikini (bo na bikini miałam wylaserowane laserem) i wyskoczyły pryszcze :((((


W ogóle wy już wybieracie wózki, kombinezony, ciuszki i inne rzeczy do wyprawki. Ja nawet nie mam siły o tym pomyśleć :) Jedyne co wymyśliłam i kupiłam, to poduszka ciążowa. Nie jestem bardzo na bieżąco z nowymi wpisami, bo czytam wątek od początku i jestem dopiero na 300 stronie, czyli jutro dojdę do połowy tematu uff :D

Dziewczyny, mój mężczyzna bardzo ciężko znosi brak igraszek (wcześniej było codziennie...). Ja nie mam siły zupełnie na żadne pieszczoty, a o seksie nie ma mowy, bo lekarz zabronił. Jak tak dalej będzie, to pójdzie gdzie indziej :(( Jak na razie dużo więcej pali (wcześniej robił to rzadko).

Z mezem nie pomogę bo u mnie było tak ze to było jakby normalne ze nie bo oboje stawialiśmy dobro ciazy na pierwszym miejscu wiec ciezko mi doradzić ...

A beznadziejne samopoczucie odbieraj jako znac ze ciaza nadal jest i to dobry znak!!

Włosy te mi na brzuchu duzo pociemniały i jak smaruje kremem to se moge kolka robic i widac je wtedy masakrycznie - kosmetyczka mowi zeby nie ruszać bo chciałam woskowac, zeby do konca ciazy odczekać i zobaczyc bo moze wyblakna... Mam nadzieje takze tu sama nie jestes :) tez dziwne rzeczy z moim ciałem sie dzieją... Nawet taki pryszcz mi wyszedł na plecach ze jak ide na silownie to zaklejam plastrem bo sama patrzec nie moge a koszulka wycięta i widac - fuuuuu... No trudno
 
Z mezem nie pomogę bo u mnie było tak ze to było jakby normalne ze nie bo oboje stawialiśmy dobro ciazy na pierwszym miejscu wiec ciezko mi doradzić ...

A beznadziejne samopoczucie odbieraj jako znac ze ciaza nadal jest i to dobry znak!!

Włosy te mi na brzuchu duzo pociemniały i jak smaruje kremem to se moge kolka robic i widac je wtedy masakrycznie - kosmetyczka mowi zeby nie ruszać bo chciałam woskowac, zeby do konca ciazy odczekać i zobaczyc bo moze wyblakna... Mam nadzieje takze tu sama nie jestes :) tez dziwne rzeczy z moim ciałem sie dzieją... Nawet taki pryszcz mi wyszedł na plecach ze jak ide na silownie to zaklejam plastrem bo sama patrzec nie moge a koszulka wycięta i widac - fuuuuu... No trudno

Haha znam to :D a to moje to neo wysypka tylko podobno uczulenie dzieciaków na coś co sie wybija na mojej skórze :/ i tak musze zacząć odstawiać po mału produkty i zobaczyć czy jest poprawa... Do tego tez zauważyłam włosy na brzuchu ale białe taki meszek jakby - dziwna ta ciąża i to co sie z ciałem dzieje..
 
Haha znam to :D a to moje to neo wysypka tylko podobno uczulenie dzieciaków na coś co sie wybija na mojej skórze :/ i tak musze zacząć odstawiać po mału produkty i zobaczyć czy jest poprawa... Do tego tez zauważyłam włosy na brzuchu ale białe taki meszek jakby - dziwna ta ciąża i to co sie z ciałem dzieje..

Na maxa dziwna i niby brzuch rosnie powoli ale wszystko sie zmienia a najśmieszniejsze ze przestały mi wypadać włosy z głowy a kilka lat garściami wychodziły !!
Brzuch owłosiony, inny kręgosłup, dupa inna, pryszcze w dziwnych miejscach ( np miałam za uchem) ej wogole to kosmos jakis :D
 
Na maxa dziwna i niby brzuch rosnie powoli ale wszystko sie zmienia a najśmieszniejsze ze przestały mi wypadać włosy z głowy a kilka lat garściami wychodziły !!
Brzuch owłosiony, inny kręgosłup, dupa inna, pryszcze w dziwnych miejscach ( np miałam za uchem) ej wogole to kosmos jakis :D

No masakra :/ serio jakby facet miał chodzić w ciąży to już dawno byśmy wyginęli..
 
Dziewczyny tak z innej beczki, bo właśnie się zmobilizowałam oglądam trochę czytam czy dobre łóżeczko turystyczne zamiast drewnianego to dobry pomysł? Wiem, że dużo kobiet mówi, że pierwsze miesiące dziecko śpi z nimi albo w wózku, ale jednak łóżeczko wolę mieć i tak się zastanawiam? ;-):eek::eek::eek:
 
Marzenka tak się cieszę, że z Twoim maluszkiem wszystko ok. Cały dzień o Was myślałam. :-)

Co do męża, jak kocha to wytrzyma. My mamy zakaz od czasu poczęcia... i nie wiadomo kiedy coś będzie można. Ale mąż mówi że dla naszego dziecka warto się poświęcić! :-)

U mnie też powychodził taki meszek i na tej linii pod brzuchem włoski takie twardsze. A sama linia nie sciemniała za bardzo. No i pryszcze na moim dekolcie mają istny raj! Ehhhh...
 
reklama
Dziewczyny tak z innej beczki, bo właśnie się zmobilizowałam oglądam trochę czytam czy dobre łóżeczko turystyczne zamiast drewnianego to dobry pomysł? Wiem, że dużo kobiet mówi, że pierwsze miesiące dziecko śpi z nimi albo w wózku, ale jednak łóżeczko wolę mieć i tak się zastanawiam? ;-):eek::eek::eek:

Ja to żaden znawca ale kupuje dwa drewniane a turystycNe łóżeczko będzie u mojej mamy. Jak już kiedyś pisałam dzieciaki od początku bedą spały u siebie.
 
Do góry