reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
O ile dobrze kojarze to mozna w necie na jakiejs stronce wpisac date ostatniej miesiaczki i pokazuje termin teoretyczny... czy cos mieszam?

Owszem, można ale ja np. nie mogę liczyć z tych kalendarzy bo miałam nieregularne miesiączki. A na takiej stronie zazwyczaj trzeba podać długość cykli. Więc spoko dla tej, która miała równo co ileś tam dni :p
 
My nie spełnia po półtorej roku ślub braliśmy ;) przyspieszylismy z kwietnia na styczeń :) było wesoło :)

U mnie było trochę dłużej :) poznaliśmy sie w styczniu 2011 a cywilny w kwietniu 2013 wiec nieco ponad dwa lata a mieszkaliśmy razem prawie od początku :) jak sie pojawił tak już został hehe

Btw gratuluje wszystkim dziewczynom udanych wizyt i wyników badań :) ja dziś widziałam sie z moja ciotka ( bliźniaczka jednojajowa) i trochę mi naopowiadała co to mnie czeka :D
 
Ostatnia edycja:
No ja też jestem z tych starszej daty i zs moich czasów gimnazjum nie było. ;-)
Jak zaczęliśmy być razem ja zaczynałam 4 klasę liceum, a mąż 2 rok studiów. Znaliśmy się wcześniej z jednego LO a poznała nas jego była. ;-)
 
justi niezła historia :) była nie była zazdrosna ?

nas poznała moja dobra koleżanka. ..a siostra cioteczna mojego p. od zawsze mówiła chodź ze mną do babci pojedziesz tam brata mam fajnego :p no i pojechałam raz a potem nie mogłam się od niego uwolnić :p
 
No ja też jestem z tych starszej daty i zs moich czasów gimnazjum nie było. ;-)
Jak zaczęliśmy być razem ja zaczynałam 4 klasę liceum, a mąż 2 rok studiów. Znaliśmy się wcześniej z jednego LO a poznała nas jego była. ;-)

Hahahaha tak jak u mnie :D poznała nas bla jego wtedy obecna
 
reklama
Do góry