reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Dobrze to rozumiesz :) takze czekamy na amino co potwierdzi nasze pozytywne nastawienie :)

Ja nie chodze na zwolnienia chociaz moze jutro wezme wolne sie jeszcze nie podleczylam a do tego moja kolezanka z biura na urlop następne 3 tygodnie wiec bede musiała siedziec od poniedziałku do piatku i wole byc zdrowa wiec moze sie dokuruje ten tydzien.

Jeszcze chce do jesieni popracować zobaczymy jak dalej bedzie.

Zreszta budując nowe piękne biuro jahaha widziałam juz w niedziele jest wykończone i z oknem :D trzy razy wieksze wiec tym bardziej chce mi sie w nim pracowac :) i najwazniejsze ze zaraz obok stanowiska meza hahahh

Musze rylko jakas kanape sobie tam wstawic zebym mogła odpoczywać jak sie gorzej poczuje - ale z kanapa i oknem raczej dam rade pracowac, gdyby tylko mnie trn łeb przestał bolec ....
 
Emenems to bedzie biuro na wypasie :)

joa.Le ja tak sobie liczę, ze jezeli om miałam 1 kwietnia to z poczatkiem kazdego miesiaca nowy się zaczyna, teraz juz czwarty :) no ale tak teoretycznie to jak owu miałam 11 a nie standardowego 14 dnia to powinnam sobie liczyc nowy miesiac ze 3 dni przed końcem kazdego, no ale nie ma co tak na styk, ten 1 to juz taki pewnik :)
 
Emenems to bedzie biuro na wypasie :)

joa.Le ja tak sobie liczę, ze jezeli om miałam 1 kwietnia to z poczatkiem kazdego miesiaca nowy się zaczyna, teraz juz czwarty :) no ale tak teoretycznie to jak owu miałam 11 a nie standardowego 14 dnia to powinnam sobie liczyc nowy miesiac ze 3 dni przed końcem kazdego, no ale nie ma co tak na styk, ten 1 to juz taki pewnik :)

No tez tak myślałam :)
 
Ja właśnie od dentysty wyszłam. Kanalowo zęba lecze. Babka mówi za tydzień przyjść ale to cały dzień bym po lekarzach miała. Do południa endo, po południu gin to dentysty już nie chciałam i ide w czwartek 16. Oby było chłodniej jak dzisiaj.

Aktina super wieści. Ja mam 1:1500 na trisomie 21 a na 18 bądź 13 to 1:500.
 
Tutti mój gin wyznacza wizyty co 3 tygodnie, myślałam że od genetycznego trochę dłużej minie,ale miał ze spoko nie zaszkodzi. Nie jestem zwolennikiem tak częstych badań ale nauczona przykrym doświadczeniem wole częściej sprawdzać
 
zabila - ehh te statystyki :)

mi po tym pierwszym prenatalnym wyznaczyli termin za dwa tygodnie, czyli jutro, mysląłam ze sie nie wyrobie z wynikami pappa ale będa naj jutro, wiec mam po co isc hehe aaa pozatym myśle ze mi udostępnią wynik na WR, no nie? i moze na grupe krwi sprzed 5 lat tez maja, bo nie usmiecha mi sie isc dzisiaj do mieszkania i strecz z komody zrywac zeby poszukac tego wyniku.. ale pójde :) Tylko na hiv mam przed soba, jeszcze tych dwóch muszę poszukac bo beda potrzebne do amnio.
 
reklama
Wzielam na jutro jeszcze wolne .. Moja kolezanka z biura zachwycona średnio bo mnie juz ponad 2 tygodnie nie ma ale nie mam wyjścia ... Nie wiem co robic miałam okropny problem w nocy dusiłam sie i kaszlalam przy wydechu jak leżałam wiec w rezultacie nie spalam cała noc ... Do srody musze sie naprawic
 
Do góry