reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Joa.- współczuję tej ciągłej migreny.

aktina- witaj w klubie. Ja mam kompletnego doła. Bałagan w domu, a pranie czeka na powieszenie od 3 godzin. I brak kasy, a tu jeszcze wydatki na badania itp. A mieliśmy jechać nad morze i z tego morza nic nie będzie. Caly rok pracuję tylko po to by latem pojechać.

karolinaE- super :) wiem jak, mi też tak wczoraj ulżyło ;)

Kasia- witaj, gratulacje. Nie martw się o cc, moja sąsiadka ze szpitala, też po cc w drugą ciążę zaszła jeszcze szybciej, i drugie dziecko urodziło się po roku i 5 miesiącach :)

milenia- ja mam 11 lat starszą siostrę, 9 lat starszego brata i 1,5 roku starszą drugą siostrę i teraz kontakt ze wszystkimi mam dobry. Bywało różnie, ale jak już dorosłam to jest ok.

Ja do pracy to jutro l4 zanoszę.
 
reklama
Cześć styczniówki! Mam ogromny problem, mianowicie dziś po seksie zauważyłam że nasienie które mi się ,,wylało" było koloru jasno-brązowego...bardzo się boimy że coś mogło się stać :( czytałam że naczynka krwionośne czasem pękają bo szyjka macicy jest bardzo ukrwiona w ciąży. Jednak boję się że to coś złego, raz już poroniłam, bardzo sie boje że znów coś sie stanie :( Miałyście coś takigo może?

Moja droga pierw poobserwuj sie kilka godzin czy masz plamienia moze to po prostu przypadek :) nie stresuj sie
 
Pruska a gdzie prscujesz ze takimi tekstami walą?:D

W prywatnej firmie w serwisie kas fiskalnych :) burdel w glowach i burdel w firmie :) zobaczcie jakie niechluje, sami faceci a ja tylko chodze o niespodzianki zbajduje :)
 

Załączniki

  • 1432212080959.jpg
    1432212080959.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 47
KasiaSierpien ja urodzilam syna jak corka miala rok I 7 miesiecy I nie zaluje tej decyzji. Fajnie sie razem wychowuja. Corka spala juz w swoim lozku. Do wozka malego kupilam dostawke I na niej corka jezdzila.

Ja nam duzo starsze I duzo mlodsze rodzenstwo I do dzisiaj nie mamy dobrego kontaktu.

U mnie jak bedzie dziewczynka to na 98% bedzie Pola a jak chlopczyk to nie wiem. Bardzo podoba mi sie Marcel I Emil ale mezowi nie.
 
Ale mam dziś doła.. Ewelinka przykro mi bardzo :( a nowym mamusiom gratuluje :)
Mnie niepokoi dzisiaj śluz.. Taki gęsty, żłóty i jest go dużo.. I piersi też mnie jakby mniej bolały. Ajć jak można wyłączyć myślenie?
 
reklama
No nie mozna... Ja oprocz dwoch wynikow hcg z przed dwoch tygodni i testów z sikania nie mam zadnych potwierdzeń ciazy dopiero w przyszły piatek lekarz ...:( juz nir moge sie doczekac i tak sie denerwuje że tam nic nie ma ze masakra ....
 
Do góry