reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ewelinka- witaj i gratulacje

Mali- ja mam wciąż problemy z plecami, bo po ciązy się okazało, że mam wadę- niespojony jakiś łuk

Mnie kąpiele relaksują. Lubię poleżeć w wannie i poczytac książkę. Prysznica nie lubię, bo mi ciągle temp. wody się zmienia.
Na basen się boję, za dużo zarazków.
 
reklama
Kiedys czytalan ze dziewczyny tampony zakladaja zeby nie zarazic sie Niczym lekarz jak to uslyszal to prawie sie ze smiechu posikal :p powiedzial zebym chodzila jak najwiecej bo przynosi ulge i jesli dzidzius jest ulozony nozkami w dol to jest szansa ze sie obroci i u mnie zadzialalo w 30 tyg byla na stojaca a w 34 juz glowka w dol :-) pozatym ulga nieziemska i kondycje podgonilam :-D
 
Witam :)

simka - własnie myslałam ze nie trzea, ale byłam w poradni gdzie przyjmuje dermatolog i jednak potrzebne jest skierowanie ... noo to rejestruje się najpierw do rodzinnego :)

Bett, Ewelina - witajcie :) Gratulacje dwóch kreseczek :)
 
Ja uwielbiam prysznic a niestety w mieszkaniu, które wynajmujemy jest wanna :-(

Macie jakieś przeczucia co do płci maluszka? I czy imiona już macie wybrane?
 
reklama
Do góry