reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dzień dobry:)
Pozycja na psa ze spuszczoną głową przed wizytą - możliwie krótko przed :)

Dlaczego tuńczyk w ciąży nie jest wskazany? Przecież nie mówimy o surowym tylko z puszki?

Kurde dziewczyny, schudłam, a nie wymiotuję. Czy to normalne? Wprawdzie tylko pół kilo, ale tym sposobem jeszcze nic nie przytyłam w ciąży. Czy któraś tak ma? Jem normalnie.

Dzisiaj w nocy pierwszy raz musiałam wstać 2 razy siku (wiem co to jest 2 razy!), ale u mnie nie taka prosta sprawa. Mamy zrobiona łazienkę tylko na dole, więc muszę schodzić po schodach, które nie mają jeszcze żadnej barierki. No i oczywiście światło wysiadło na całym korytarzu, bo mąż z kolegą prowadził elektrykę i co chwilę wysiada :) To jest przygoda! Na koniec ciąży będę spać na korytarzu koło kibla, chyba, że pies mnie przegoni.

Innabajka gdzie planujesz chodzić do szkoły rodzenia? Jak myślicie kiedy należy się zapisać?
Miłego dnia!
 
reklama
Dzień dobry:)
Pozycja na psa ze spuszczoną głową przed wizytą - możliwie krótko przed :)

Dlaczego tuńczyk w ciąży nie jest wskazany? Przecież nie mówimy o surowym tylko z puszki?

Kurde dziewczyny, schudłam, a nie wymiotuję. Czy to normalne? Wprawdzie tylko pół kilo, ale tym sposobem jeszcze nic nie przytyłam w ciąży. Czy któraś tak ma? Jem normalnie.

Dzisiaj w nocy pierwszy raz musiałam wstać 2 razy siku (wiem co to jest 2 razy!), ale u mnie nie taka prosta sprawa. Mamy zrobiona łazienkę tylko na dole, więc muszę schodzić po schodach, które nie mają jeszcze żadnej barierki. No i oczywiście światło wysiadło na całym korytarzu, bo mąż z kolegą prowadził elektrykę i co chwilę wysiada :) To jest przygoda! Na koniec ciąży będę spać na korytarzu koło kibla, chyba, że pies mnie przegoni.

Innabajka gdzie planujesz chodzić do szkoły rodzenia? Jak myślicie kiedy należy się zapisać?
Miłego dnia!

Bardzo Wysoka zawartość metali ciężkich wynikająca z hodowli
 
Joa.Le od 21 tygodnia z tego co wiem, wczoraj dzwonilam i kazali tak mi przyjsc ;-) juz sie nie moge doczekac, Pani polozna przez telefon przemila no i jak zdjecia ogladam takie fajne maja, do tego zajecia trwaja ok. 4godzin raz w tygodniu, w koncu wyjde z domu!:p w moim miesciewsi nie ma zadnych innych atrakcji dla ciezarnych, nawet basenu...
 
Dziewczyny mowilam wam ze byłam obejrzeć porodowke? Spoko naprawdę ładnie. Po Cc leżysz min 5 dni z czego 8h na sali pooperacyjnej potem na poporodowej. Dzieci dostajesz do karmienia. Do końca są na noworodkach. Przy SN są z mama od poczatku
 
Ale gnacie dziewczyny :szok:

Czy któraś z was może rozważa zakup wózka firmy Camarello ? Albo słyszałyście może jakieś opinie? Urzeka mnie waga (niecałe 10 kg) a będę musiała niestety nosić na 2 piętro kamienicy :wściekła/y: Do tego długa gondola (85 cm) , fajny design, plastikowe dno z funkcją bujania po położeniu na podłogę no i niewysoka cena przy tych wszystkich plusach :-D

Ja mam camerello. Polecam!
Jak chcesz to Ci później kilka zdjęć mogę podesłać, teraz jestem poza domem ;)
 
Joa.Le najlepiej morskie ale nie hodowlane - dorsz, flądra, halubut, śledź. Łosoś też ale najlepiej nie z hodowli. Jest droższy, ale...

Green zgadza się. Gondola u nas i tak się nie nadwyręży bo w pierwszym miesiącu pewnie będą krótkie spacerki potem już dłuższe. A spacerówki muszą być na top top bo one będą miały mega test! ;-) Opinie o tym wózku co mówicie są słabe. Gondola jeszcze jako tako ale spacerówka podobno fatalna, więc... :-/
 
Tego Cook twistera używałam jak pracowałam jako opiekunka do noworodków i też polecam, super sprawa jeżeli ktoś nie karmi piersią a temperatura wody dla maleństwa musi mieć 37 stopni
 
reklama
Joa tak jak pisze Juti :)
No i jak z puszki to max raz w tygodniu najlepiej mrozone i potem grillowane pieczone - nie surowe bo bezpieczniej mrozone bo czesc bakterii na pendolino zginie od niskiej temperatury a potem czesc od wysokiej :)
 
Do góry