reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Moni tez mam ta wysypkę cały czas taka kaszkowata u mnie wyglada to tak ImageUploadedByForum BabyBoom1439818128.407238.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1439818128.407238.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1439818128.407238.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Wreszcie skończyłam!! Skończyłam nadrabiać wszystkie posty w tym wątku :D Teraz mogę w końcu zacząć pisać na bieżąco. W pracy zamiast dzisiaj pracować czytałam was przez 7 godzin!

Dziewczyny tak często piszecie o tym, co jecie i jak bardzo wam smakuje. Tak zazdroszczę, bo ja od maja mam tak wielki wstręt do jedzenia, że to aż straszne ;/ Kupiłam dziś w pracy połowę porcji drugiego dania. Z tego zjadłam znowu połowę. Czyli w sumie 1/4 obiadu. Jadłam pierwszy raz mięso od dwóch tygodni, bo na mięso i warzywa to mam najgorszy wstręt. Zresztą obiad jadłam też pierwszy raz od dwóch tygodni, bo nie jestem w stanie gotować, bo mnie to obrzydza w tej chwili. Obiady w pracy też mnie obrzydzają. Tęsknię tylko za obiadami mojej mamy :-D Głodna jestem często w ciągu dnia, ale muszę wmuszać w siebie jedzenie.
Od 7 czerwca nic nie urosła mi waga, no może pół kilo. Ciągle 63 kg (przez moment miałam 62 kg) przy wzroście 165 cm. Trochę przed ciążą miałam sadełka, bo mi się nazbierało gdy przestałam chodzić na fitness rok temu. Zawsze uwielbiałam jeść i jadłam dużo, ale teraz moją największą zachcianką ciążową jest nic nie jeść. Czy ktoś też tak ma?
 
Marzenka - w pierwszej ciazy tak miałam :) w tej obżeram się od początku :) Moze dlatego ze wtedy dziewczynka a teraz chłopak :)
 
reklama
Do góry