reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Mika ja też poszłabym do szpitala. Lepiej dmuchać na zimne i raz niepotrzebnie się przejechać niż żałować do końca życia.
Paulinas8 daj koniecznie znać co Ci lekarz powiedział.

Trzymam kciuki za obie i Wasze maluchy.
 
reklama
No rzecz w tym ze wczoraj bylam u swojego gina, miałam usg i wszystko bylo super, wiem ze lozysko mam na tylnej ścianie macicy. No a ta krew to od razu po stosunku wiec powiazalam fakty :( jak teraz bym pojechała ba ip to by mnie zatrzymali na 3 dni. No i od razu nikt by mnie nie zbadal bo lekarze to do 20 są ba ogol :/ zobaczę jak jutro będzie jak tylko male plamienie to poczekam jeszcze na spokojnie...wazne ze nie leci za dużo i ze nic nie boli
 
Marcepanek- śliczne te łóżeczka i mało miejsca zajmują :) Ja jednak planuję takie na lata z tapczanikiem :)

Mika- ja bym szła na IP

paulinas8- i jak?

Ja Wam powiem, że na noc to chyba nospę wezmę, bo siedziałam u siostry i mnie cały czas w brzuchu coś wkurzało, a raz tak dziwnie pociągnęło. Dziecko to na pewno nie było, bo za wysoko. Dobrze, że mama po mnie przyjechała i nie musiałam do domu pieszo wracać

Ulicha- bo to naturlane nie jest, ale skalpel :)
 
Emenems ja mam teraz 02.09 usg i mamy sprawdzac to lozysko, bo teraz powiedziala, ze jest jeszcze za wczesnie zeby mowic o przodujacym, bo jest szansa ze sie jeszcze podniesie. Tez pytalam czy mam jakos uwazac cos obserwowa jakos specjalnie, to powiedziala, ze nie.
Wiec narazie czekam i mam nadzieje, ze wraz ze wzrostem macicy sie podniesie ;-)
 
Mika06 jak krew leci długo to nie ma co czekać. Każde krwawienie żywą intensywną krwią lepiej sprawdzić.
A jak w szpitalu moze nie byc nikogo zeby zbadal ?
Ja to nawet o 3w nocy byłam badana. Pamiętaj ,ze nie zawsze boli gdy dzieje sie cos złego. Zastanów sie prosze ...

Paulinas8 daj znać co powiedzieli. Oczywiście ,ze lepiej dmuchać. Wole wyjsć na histeryczkę niż pluć sobie w brodę ,że mogłam coś zrobić a nie zrobiłam.

Ulicha zdziwiłabyś się jakie twory chodzą po swiecie ;)

Simka no właśnie mało wiec do sypialni idealnie. Na upartego niby moglibyśmy sie ulokować w innym pokoju ,ale obecnie łazienka obok bardzo mi odpowiada :)
Co do bólu to powiem ,ze w ciazy na ogol cos ciągnie ,zaboli itp ale człowiek nigdy nie ma pewności czy to normalne czy sygnał czegoś złego. A mowia "ciaza to nie choroba" yhyyyy jasne.

No a ja no cóż ...nie ma to jak zwymiotować późnym wieczorem... Żołądek mi rozsadza :(
 
No....ja pobilam sama siebie- dziewczyny to noestrawnosc byla, tak mnie bolaly jelota, ze macica tez cala stwardniala. Ale pani dr byla wyrozumiala, ale obciach:)

Paulina dobrze że pojechalas bo przynajmniej uspokoilas się. Ja saldo czasu też wyladowalam na izbie bo miałam plamienie- nie było duże ale nie wytrzymałabym w domu ze stresu. W momencie gdy okazało się że wszystko jest w porządku zapytałam się położnej co robić w przypadku takich plaamien czy powinnam obserwować się w domu czy od razu jechać na IP, odpowiedziała że od razu na izbę bo lepiej przyjechać parę razy i usłyszec że wszystko jest ok niż nie przyjechać a później nie darować sobie.

Ok lecę spać bo rano jedziemy do znajomych 150 km.

Buziole
 
reklama
Emenems ja mam teraz 02.09 usg i mamy sprawdzac to lozysko, bo teraz powiedziala, ze jest jeszcze za wczesnie zeby mowic o przodujacym, bo jest szansa ze sie jeszcze podniesie. Tez pytalam czy mam jakos uwazac cos obserwowa jakos specjalnie, to powiedziala, ze nie.
Wiec narazie czekam i mam nadzieje, ze wraz ze wzrostem macicy sie podniesie ;-)

Ja tez bede w podobnym terminie u gina w pl :) to super, moze cos sie zmieni
 
Do góry