reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Czesc dziewczyny mam duży problem :( powiedzcie, czy któraś z was krwawila po stosunku? Bylam wczoraj na kontroli u swojego giną, seksu nie zabronił wiec wczoraj skorzystaliśmy z mężem...no i ja od razu do łazienki i patrzę a tam krew...pomyslalam ze pewnie podraznilam szyjkę macicy...no i dzis cały dzień ta krew leciała, cos jak slaby okres (wkladki wystarczyly) i teraz taki kawałeczek tkanki jak przy okresie na wkladce ...z racji takiej ze nic mnie nie boli a dzidziuś zywo się rusza decyduje się poczekać do jutra z ewentualnym szpitalem, wzuelam nospe i luteine na wszelki wypadek...miala tak ktoras z was? :( vardzo sie boje...
 
Mika ja miałam lekkie plamienie po stosunku w pierwszych tygodniach ale to naprawdę delikatne raz tylko i to żebym nie spojrzała na papier to bym nie wiedziała bo na prawdę minimalnie jak z otarcia ale może coś tam się bardziej zruszylo. . no nie wiem mam nadzieje ze więcej ci się to nie powtórzy :)
 
Czesc dziewczyny mam duży problem :( powiedzcie, czy któraś z was krwawila po stosunku? Bylam wczoraj na kontroli u swojego giną, seksu nie zabronił wiec wczoraj skorzystaliśmy z mężem...no i ja od razu do łazienki i patrzę a tam krew...pomyslalam ze pewnie podraznilam szyjkę macicy...no i dzis cały dzień ta krew leciała, cos jak slaby okres (wkladki wystarczyly) i teraz taki kawałeczek tkanki jak przy okresie na wkladce ...z racji takiej ze nic mnie nie boli a dzidziuś zywo się rusza decyduje się poczekać do jutra z ewentualnym szpitalem, wzuelam nospe i luteine na wszelki wypadek...miala tak ktoras z was? :( vardzo sie boje...

Tez bym poleciała do lekarza a mi moja położna mowila dzis ze jak sie ma jak ja nisko łożysko to mozna krwawić po stosunku
 
Czesc dziewczyny mam duży problem :( powiedzcie, czy któraś z was krwawila po stosunku? Bylam wczoraj na kontroli u swojego giną, seksu nie zabronił wiec wczoraj skorzystaliśmy z mężem...no i ja od razu do łazienki i patrzę a tam krew...pomyslalam ze pewnie podraznilam szyjkę macicy...no i dzis cały dzień ta krew leciała, cos jak slaby okres (wkladki wystarczyly) i teraz taki kawałeczek tkanki jak przy okresie na wkladce ...z racji takiej ze nic mnie nie boli a dzidziuś zywo się rusza decyduje się poczekać do jutra z ewentualnym szpitalem, wzuelam nospe i luteine na wszelki wypadek...miala tak ktoras z was? :( vardzo sie boje...

Może coś tam naruszylas ale w ciąży lepiej dmuchać na zimne, może pojedź do tego szpitala a jak będzie wszystko dobrze to przynajmniej będziesz spokojna
 
Szczerze....ja to samo, lecialabym na izbę przyjęć. Teraz jestem sama ze sobą tez na IP bo koło 18tej złapał mnie taki silny ból brzucha i sie zlękłam, ze cos sie dzieje- tak jakby mi sie macica stawiala( tak mi sie przynajmniej wydaje). Moze jestem nawiedzona ale lepiej dmuchać na zimne
 
reklama
Mligocka na moje szczęście to tylko znajduje się na ścianie przedniej :)

My będziemy mieli kołyskę bo nie mamy jak zmieścić drugiego łóżeczka do naszej "sypialni" a góra jeszcze nie jest zrobiona :)

Marcepanek mnie odrzuca od słodkiego, po cukierkach i innych takich jest mi niedobrze a mam mieć niby dziewczynkę :) ja ogólnie jestem z tych co za słodkim nie przepadają, u mnie może leżeć a ja i tak nie rusze, prędzej mój małż i nasza mała słodka dziurka Olin :)

Mika ja bym zapierdzielała na IP lepiej dmuchać na zimne :)


Wy tak piszecie o kim kardishian i jej niewymiarowym ciele a ja ostatnio oglądałam serial chyba meksykański przez przypadek, nie pamiętamna jakim kanale, ale babka miała wielki cyc, szczupłą talię i ogromne dupsko jak teraz ma kim :) ja patrzyłam ni nie wierzyłm ze coś takiego chodzi po świecie oprócz oczywiście kk :)
 
Do góry