reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

No to ja go tak nazywam i moja siostrzenica ale nawet nie wiem czy chłopak :) jak bedzie chłopak to Jan ale dla mnie to Stefan juz zostanie hahahaha
 
reklama
A to dzisiejszy nowy, spontaniczny nabytek mojej córki :) kolczyki :) pytałam z 10 razy czy jest pewna ale za każdym razem 100 procent tak !! kolczyki wybrała w sekundę nawet nie zakwilila i nie chciała u mamy na kolanach tylko sama :) jestem dumna !!:D
 

Załączniki

  • 1439382372899.jpg
    1439382372899.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 37
No wiec co do brzucha to położna obmacała mowi ze wszystko odpowiednie i na swoim miejscu - kazała zmienic ustawinia krzesła w pracy zeby nie było ucisku na brzuch i suzo spacerować i częste przerwy oddechowe robic zeby rozluźnić miesnie brzucha - bóle miesiaczkowe sa niegroźne poki nie ma skurczy i nie ma rano.
Oczywiscie kazała dzownic zawsze jak cos wyda mi sie podejrzane.

Co do ciśnienia to zmienirzyla i mowi ze rzeczywiscie niskie i ze jak dalej tak bede to na ekg wyślą ale mowi ze lepeiej niskie niz wysokie.

Stefan pływa i slychac serduszko i ruchy :) na rym uszczu krótkofalówka :D

Bóle miesiączkowe to nic innego jak właśnie skurcze macicy. Miewałam takie bóle i miałam zleconą na 2 tyg, 2 x dz Nospe.
 
dziewczyny tak patrze w necie na wózki wybór jest,ceny tez ale niemam pojęcia jakie sa w miare oki i lekkie,wygodne w prowadzeniu,wiem ze kiedyś pisałyście na ten temat może ktoś jakiś polecić zebym mogła go obejrzeć?:-)
 
Ja mam dzisiaj mega dola, mała cala noc kopała a ja jakos nic nie czulam tylko chcialam spac. Nie wiem czy mam instynkt macierzynski a jak nie?
 
dziewczyny tak patrze w necie na wózki wybór jest,ceny tez ale niemam pojęcia jakie sa w miare oki i lekkie,wygodne w prowadzeniu,wiem ze kiedyś pisałyście na ten temat może ktoś jakiś polecić zebym mogła go obejrzeć?:-)

Ja chcę wózek z dużymi kołami żeby dobrze się prowadził ( szczególnie zimą jak śnieg będzie:))
 
Bóle miesiączkowe to nic innego jak właśnie skurcze macicy. Miewałam takie bóle i miałam zleconą na 2 tyg, 2 x dz Nospe.

Wiesz co u mnie bóle miesiaczkowe s skurcze podczas boli miesiączkowych to co innego na to rozróżniam - cmienie i bóle skurczowe wiec luz. Skoro wszystko na miejscu jie bede brac zadnych lekow i dopóki bol nie jest całodobowy tylko jak sie zmęcze troche
 
Ja mam dzisiaj mega dola, mała cala noc kopała a ja jakos nic nie czulam tylko chcialam spac. Nie wiem czy mam instynkt macierzynski a jak nie?

Hahahahha masz masz :) to specjalna nitka miedzy toba s dzieckiem i nie patrz jaka inni maja bo każda jest jedyna i wyjątkowa i rożnie sie objawia :)
 
reklama
Hahahahha masz masz :) to specjalna nitka miedzy toba s dzieckiem i nie patrz jaka inni maja bo każda jest jedyna i wyjątkowa i rożnie sie objawia :)

Dokładnie:) ja zawsze myślałam że bycie w ciąży to takie cudowne uczucie, że ma się dzidziusia w brzuszku a powiem szczerze że ja w ogóle nie czuje się w ciąży więc ciężko mi stworzyć jakąś więź z dzieckiem bo nawet nie mogę sobie uświadomić ze ja dzidziusia w brzuszku mam
 
Do góry