reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

My pierwszy wózek kupiliśmy używany 3 w 1,xlander xa za niewielką cenę bo 500 zł za całość, sprawdził się mega, jedyny jego minus to wielkość, do bagażnika nam ledwo wchodził a jeszcze bagaże to masakra ale daliśmy rade. Teraz my trochę koła latają ale dalej jest sprawny wiec zostawiamy go u rodziców, drugi podobny kupimy do Poznania i nie trzeba będzie wozić ;)
 
reklama
Pyscek

Kurcze moze dziewczyny sie wypowiedza bo mi osobiscie nic nie leci :D

Justi77

Najgozej jak chcesz do miasta ale i zeby w lesie tez dal rade, zwrotny ale z amortyzacja, lekki ale duza gondola hahaah :D
 
No ja właśnie takiego szukam bo tylko taki mi się przyda. Gondola nie musi być bardzo duża, byle spacerówka była fajna. I lekki.
No i znalazłam. Ale fakt, że przekopałam pół internetu. I trochę na niego wydam. Ale wózek jest jedną z tych rzeczy, które chcę mieć nowe. :-)

Mnie nic nie leci z piersi. Ale z tego co czytałam, to może być ta siara.
 
No ja właśnie takiego szukam bo tylko taki mi się przyda. Gondola nie musi być bardzo duża, byle spacerówka była fajna. I lekki.
No i znalazłam. Ale fakt, że przekopałam pół internetu. I trochę na niego wydam. Ale wózek jest jedną z tych rzeczy, które chcę mieć nowe. :-)

Mnie nic nie leci z piersi. Ale z tego co czytałam, to może być ta siara.

Jaki wózek kupujesz? Ja nie mam pojęcia jaki mam kupić, chciałabym żeby był ten 3 w 1 że gondolka spacerowka i jeszcze nie wiem jak to się nazywa ten mały fotelik samochodowy możesz też montować i żeby miał duże koła najlepiej nie plastiki i żeby był lekki Ajj
 
reklama
Pyscek- siara ;) moze tez byc żółtawa.

Na wózek 2w1 mam zamiar wydac max 2 tysie więc w tych cenach szukam. Na razie ten amelis pro podoba mi się najbardziej.

U nas tez ma sie na burze. Niech cos popada, bo mloda nieznośna a mnie łeb boli
 
Do góry