reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja spalam dobrze bo wrocilismy po polnocy, wstalam oczywiscie 3 razy na siku ale wyspalam sie :)


Bucia kup dobre lubrykanty w aptece i jazda, nie ma co z seksu rezygnowac :)
 
reklama
JJuti77 chyba nie jest aż tak źle ???

Ja zauważyłam że przy Olinie było lepiej też jest jakoś inaczej, cholera wi o co chodzi ???? Ale sexik musi być :) :) bo jak żyć bez tego dobrodziejstwa ???
 
Chica na placu a my z olinem w sypialni się chodzimy :) on oczywiście śpi a ja zamiast sobie odpocząć to na tablecie siedzę;)

Zasłoniłam rolete zewnętrzną, zamknęłaM okno i puściłam wiatrak :) nie wychodzę dziś z tego pomieszczenia :)
 
Ulicha niestety jest... :-(
Najpierw był zakaz w I trymestrze bo miałam bóle brzucha. Potem już witaliśmy się z gąską... ale przyszło plamienie i znowu zakaz...
Pozwolił nam tylko spróbować z pieszczotami i jak nie będzie plamienia, bólu czy skurczy po kilku razach to wtedy może...
Ale szczerze mówiąc, boimy się... :-(
 
dziewczyny wyszlismy na chwile do klepów, kilka kroków od domu.. postałam chwle w drogerii babki zaczeły pryskac, smierdziało i gorąco myslałam ze padne, zostawiłam kase i mówie ze musze wyjsc, wode kupiłam bo bym do domu chyba nie wróciła ;/ teraz w domu sie chłodze przy wiatraku i musze cos powoli ogarniac i obiad robic ... w cieniu przed chwilą było 31 a w słondu 41 .. a jeszcze ledwo 10 :(
 
co do seksu to my własciwie nie mamy jakichs wiekszych obaw, wiadomo troche delikatniej niz zwykle alee u nas od 2 miesiecy mieszkamy u rodziców i dochodzą problemy natury logistycznej :D
 
Ulicha niestety jest... :-(
Najpierw był zakaz w I trymestrze bo miałam bóle brzucha. Potem już witaliśmy się z gąską... ale przyszło plamienie i znowu zakaz...
Pozwolił nam tylko spróbować z pieszczotami i jak nie będzie plamienia, bólu czy skurczy po kilku razach to wtedy może...
Ale szczerze mówiąc, boimy się... :-(



Przepraszam :) u ciebie kochana jest troszkę inna sytuacja :( no musicie się obejść smakiem a może kolo 3 trymestru będzie lepiej ??? I wtedy sobie spróbujcie :)
 
reklama
Nie przepraszaj. Nie masz za co. :-)
Zobaczymy. Ochota jest. Ale najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo naszego dziecka. Ważne, że obydwoje się co do tego zgadzamy i wspieramy. :-)
 
Do góry