reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Sojka tak wcześnie? I bolą cię piersi czy coś? Hmm u mnie tylko urosły Ale mocno nie bolą ani nic tylko jak poplywam jakiś czas w zimnej wodzie to tak skutki mnie bolą że aż mnie skręca z bólu, ale tak to nawet nie mam mocno pojętych piersi ,Ale u ciebie to chyba znaczy że będziesz miała dużo mleka:)
 
reklama
Innabajka chętnie bym spróbowała tylko ze ja w Polsce nie mieszkam, a w Polsce będę dopiero na koniec września

Zobacz moze sprzedaja tez poza Polska :) wazne zeby byly na bazie wody, mi sie zdarza czasem uzyc oliwki bambino


Co do piersi to mnie bardzo bolaly, mocno urosly i mpje brodawki sa wielkie :D wcale mi sie to nie podoba
 
widze ze kazda stosuje na rozstępy cos innego,szczerze ja w pierwszej ciązy niestosowałam kompletnie nic i miałam jeden na pupie i po porodzie znikł,teraz tez nic niestosuje ale jak będzie swędział brzuszek to bym cos chciała ale nie wiem co bo niebardzo się na tym znam
Simka co do piersi ja mam cały czas bolące nabrzmiałe i już tak urosły ze nawet z moich większych staników się wylewają,ale siara jeszcze nieleci,w poprzedniej ciąży późno miałam wiec mam nadzieje ze w tej tez tak będzie:-)
co do sexu u nas jest ale rzadko:-) szczerze to się trochę boje ale jak ochota jest duza to nieodmawiamy sobie
 
Kurczę, no ja jak nacisnę to wyraźnie leci :) W poprzedniej ciąży, też jakoś po połowie mi ciekło, ale wtedy później, ale czasem tak, ze w nocy z mokrą koszulką się budziłam. Na razie aż tak na szczęście nie.
Urosły mi sporo, szczególnie prawa i z niej leci więcej.
 
Co do piersi to moje tylko troszkę urosły. Zresztą nigdy nie były duże. Sutki delikatnie ściemniały i są wrażliwe. Poza tym nic innego się nie dzieje.
 
No ale kupne są często dosładzane. Sama nigdy nie robiłam, ale kusi mnie takie mleko migdałowe, kupić i spróbować :)

Wczoraj to na pewno był Maluszek. Przed chwilą też czułam jak sobie pływa.

Młoda nadal bez gorączki, więc sukces. Mam zamiar wieczorem podrzucić ją mamie, a my z mężem wyjdziemy gdzieś na randkę, jakiś deser kolację czy coś :p I później do domku :p A Młodą odebrać przed nocą :p

Teraz obczajam Świeradów Zdrój i okolicę, bo za 2 tyg jedziemy, a chcemy pozwiedzać. A mamy tylko 3 dni. Więc mam już plan: w niedzielę Czechy i Frydlant (jeśli Młodej zdążą dowód zrobić), w pon Świeradów, chociaż część już widzieliśmy, a we wtorek w drodze powrotnej Bolesławiec :)
 
reklama
Do góry