reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
No u nas to wiadomo jak głęboko to boli Ale dodatkowo jestem przeważnie sucha i no tego jakbym miała wargi atomowe spuchniete bo ciągle jestem straasznie ciasna i tak jakby mały się nie mieścił
 
ewkamm mnie wczoraj siostra namawiała na basen taki nie kryty z mnóstwem ludzi to nie dałam się namówić :p żeby mniej ludzi było to mooze :) ale za gorąco żadnego cienia tam nie było. niby po 16 ale tak samo gorąco jak przed hehe
 
Ja koło 7 padłam jeszcze na chwilę. Ale też nie mogę sobie pozycji znaleźć właściwej. I jak wstaję to wszystko mnie boli.

Moje dzidzio jeszcze za lekko się rusza, żeby zauważyć jakąś prawidłowość. Choć wczoraj dawał znać, jak się schylałam np. przy smarowaniu nóg. Chyba nie lubi, jak ścisk mu robię! :-)

U nas znowu skwar... mam już dość...

Emenems miłej wizyty rodziców! :-)
 
reklama
Do góry