reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Mój na szczęście wczuł się w rolę taty. Ponieważ ja noszę i produkuję dzidzię, to on bardzo się angażuje w pomoc dla mnie. Robi w domu właściwie większość rzeczy,
Nie martwię się też o to co później. Mój ma niesamowite podejście do dzieci. Jestem bardziej pewna tego, że on będzie cudownym i zaangażowanym ojcem niż tego że ja będę dobrą matką.

Juti no wlasnie juz gadalysmy ze u nas to tak jest heheeh u mnie identycznie
 
reklama
Marzenka trzymam kciuki za ciebie i malucha!!

Mój m jest syfiaz wiece kwestiach czystości za dużo nie robi a jak robi to i tak niedokładnie ehh :D ale cała resztę jakoś ogarnia wiec nie narzekam

A oto czesc moich dzisiejszych łupów :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1438848407.844310.jpg

ImageUploadedByForum BabyBoom1438848420.081457.jpg

ImageUploadedByForum BabyBoom1438848434.005620.jpg

ImageUploadedByForum BabyBoom1438848447.629817.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438848407.844310.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438848407.844310.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 40
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438848420.081457.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438848420.081457.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 39
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438848434.005620.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438848434.005620.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 39
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438848447.629817.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438848447.629817.jpg
    35,6 KB · Wyświetleń: 36
Marzenka trzymaj się, trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo!

Nadrobiłam Was :) Pierwszy sukces tego dnia!
Co do dotykania brzucha, to jeszcze nie nie jest za duży więc ludzie się nie rzucają na niego, ale tez już chciałam wcisnąć maleństwo mężowi. Powiedział, że gdyby było to możliwe, to przejąłby ode mnie go na 1 miesiąc ale tylko na ten ostatni z rodzeniem. Taką wazelinę mi strzelił :)
Ogólnie ostatnio kochany z niego chłopak. Ja korzystam z faktu, że nie musze chodzić do pracy jak mogę. Oczywiście pomimo dolegliwości typu krew z nosa, ból brzucha, zgaga :/ Pojechałam sobie na weekend do rodziców i wróciłam dopiero we wtorek. Wczoraj od rana cały dzień z koleżankami w Gdyni. Jak wracałam o 22 to trochę miałam wyrzuty sumienia,że dosyć, że chłop zasuwa w upale, ja mu obiadu nie zrobiłam, to jeszcze tak się spieszyłam, że syf w kuchni totalny zostawiłam. Wracam, a tu wysprzątane a on szczęśliwy, że wreszcie mnie widzi:))) Chyba czasami trzeba im pozwolić zatęsknić aby docenili co mają.

Mnie pogoda tak za bardzo nie denerwuje. Lubię się wygrzać. Oczywiście jak nie trzeba dusić się w blokach z wielkiej płyty i można wyjść na świeże powietrze. No i w Gdańsku jest jednak przyjemniej niż w PL centralnej przez ciągły wiatr. No i strasznie się cieszę, że jest tak pięknie akurat jak jedziemy na żagle (juz w sobotę)! Zaliczyłam juz deszcze i przymrozki na łódce, więc baardzo się cieszę, że tym razem zapowiada się inaczej!

Emenems słyszałaś o sklepie akpol w Gdańsku? Akpol Baby - sklep dla dzieci i niemowląt, foteliki samochodowe, wózki dziecięce - Akpolbaby Może tam się przejedziecie?

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :)
 
Marzenka trzymaj się kochana ...

co do macania brzucha przez inne osoby też mnie to wkur.... :angry: jedyną osobą co może tykać i głaskać to mój mąż :-) a wszystkim innym zakrywam lub krzyczę na nich :-p
mnie dziś coś kręgosłup daje się we znaki ... do teog katar :wściekła/y: wrrrr....
co do wagi to pomalutku przybywam .. przed ciążą 43.9 a teraz 44,7 :-p:-D
 
Paulettah Ty już po zakupach, szybka jesteś :D Fajne łowy, mój lumpek ma urlop a szkoda bo nie wiem czy mi się wakacje w niedziele /poniedziałek nie skończą,a z dostawą jesienna ruszy dopiero za tydzień...

Mnie dziś ciągną więzadła chyba, czuje ze się rozciągam ;p
 
Paulettah Ty już po zakupach, szybka jesteś :D Fajne łowy, mój lumpek ma urlop a szkoda bo nie wiem czy mi się wakacje w niedziele /poniedziałek nie skończą,a z dostawą jesienna ruszy dopiero za tydzień...

Mnie dziś ciągną więzadła chyba, czuje ze się rozciągam ;p

Daleko nie mam annauczona doświadczeniem jestem o tej godzinie co towar bo tutaj to ludzie nicz hieny sie rzucają hehe
 
W tym moim jak dostawa to otwarcie o 9, jak jestem na styk to tam już kolejka do wejścia wiec wiem o czym mówisz :D Ale udało mi się fest ciuszków dla Marysi do przedszkola kupić, żebym wiedziała kto mieszka brzuszku mogłabym poszaleć jeśli synek, bo dla dziewczynki mam dużo dużo, uniwersalnych trochę ale typowo chłopiecych to nic
 
Dziś tak gorąco że z domu wychodzić mi się nie chce. Mąż z synem LEGO układają a ją poleguje na kanapie z nogami na ścianie.


Marzena daj znać co i jak z wami.
 
reklama
U mnie taki kwiecień - na cienki długi rękaw :D

A mnie cos w pachwinach kluje i ciągnie - piąty miesiac sie ostro zaczyna u mnie widze
 
Do góry