reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dziewczyny, znowu jadę do szpitala, bo od wczoraj wieczorem leci krew :/ Tym razem inny szpital, mają podobno dobry sprzęt. Może znajdą przyczynę :( Brzuch boli i plecy. Nie wiem czy to dziecko przeżyje :( Czekam tylko na partnera, ma wrócić z pracy za 40 minut
 
reklama
Dziewczyny, znowu jadę do szpitala, bo od wczoraj wieczorem leci krew :/ Tym razem inny szpital, mają podobno dobry sprzęt. Może znajdą przyczynę :( Brzuch boli i plecy. Nie wiem czy to dziecko przeżyje :( Czekam tylko na partnera, ma wrócić z pracy za 40 minut


Oby dziecko przeżyło i wszystko dobrze się skończyło! Marzenka trzymam za Was mocno kciuki! Jedź może taksówką, a on niech dojedzie, nie trać czasu na czekanie.
 
Marzenka dawaj znac !!
Ulicha - dlatego moj maz bedzie 5,5 miesiaca na tacierzyńskim :) zeby dotarły niektóre kwestie heheh chociaz u nas raczej to do mnie musza hahaah
 
Marzenka dawaj znac !!
Ulicha - dlatego moj maz bedzie 5,5 miesiaca na tacierzyńskim :) zeby dotarły niektóre kwestie heheh chociaz u nas raczej to do mnie musza hahaah


Mój na szczęście wczuł się w rolę taty. Ponieważ ja noszę i produkuję dzidzię, to on bardzo się angażuje w pomoc dla mnie. Robi w domu właściwie większość rzeczy,
Nie martwię się też o to co później. Mój ma niesamowite podejście do dzieci. Jestem bardziej pewna tego, że on będzie cudownym i zaangażowanym ojcem niż tego że ja będę dobrą matką.
 
reklama
Do góry