reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
No ja tez - raz mi sie cofnęło - a tak to nic.
Taka nasza uroda :D

Ja nigdy jie lubiłam dotykania a teraz to juz wogole - tylko maz i siostrzenica ktora mnie bada codzinnie jak jestem w Gdanksu :)
 
Oj dziewczyny ja od kilku nocy nie śpię mam jakieś chore koszmary w głowie nie wiem skąd to sie bierze i tak sypiam po 3/4h dziennie :/ teraz czekam jeszcze na faceta z ubezpieczalni a potem lecę na towar do sh moze jakiś kombinezon upoluje tym razem :)
 
Emenems powiedz ze masz jakaś zaraźliwa wysypkę :)

Ja mojemu dałam idealne porównanie jak sie czuje. W sensie jak na wiecznym kacu.
Teraz jeszcze miał okazje zobaczyć moj start do WC ,a potem pewnie usłyszeć. Bo juz zbędnych pytań nie było. Moj żołądek dzis dosłownie jest juz na wierzchu.

Faceci ciaze kojarza jedynie z seksem ,wszystko przez te wyidealizowane reklamy gdzie kobieta w ciazy promienieje jak anielskie stworzenie. No to myślą ,ze wszystko pięknie i ładnie.

Biedactwo jesteś z tymi mdłościami. Niech no już Ci to przejdzie;-)
Mój facet wie co to ciąża, bo ciągle mu o tym przypominam jak zapomni. A do seksu głównie ja namawiam:sorry:

Juz pomijam silownie :D gdzie czuje sie dobrze juz teraz i ide i musze uzywac hantli 2kg ... Gdzie wczesnej np robiłam 10/12,5 kg ... Czuje sie strasznie wtedy ehhhh nie ma to jak sobie po polsku ponarzekać :)

No narzekasz jak ta lala :-p Dziecko Ci się urodzi to będziesz miała siłownie 24h na dobę. Zaczniesz od jakiś 3kg i stopniowo będziesz zwiększać ciężar. Ja obecnie podnoszę oburącz całe 10kg:-) Zasada nie dźwigaj w ciąży tyczy się tylko pierwszej ciąży :-p


U nas znów upał. Mam dzisiaj kilka spraw do załatwienia i muszę małego w wózek wpakować i trochę kilometrów zrobić. Z moim niewózkowym dzieckiem i takimi upałami to będzie wyczyn:baffled:
Wczorajszego dentystę przeżyłam:-) Tylko trzy razy miałam odruch wymiotny, bo akurat na ostatnich zębach pracował, ale nie było źle:-) Jeszcze dwie wizyty mam za miesiąc. Bardzo mi się zęby posypały w tej ciąży:baffled:

Paulletah ja w pierwszej ciąży tak miałam z koszmarami. Bzdury takie jakbym miała coś z głową nie tak. Dzisiaj miałam genialny sen. Że rano mąż się do mnie dobiera i takie tam. Rano byłam pewna, że coś było, ale mąż mnie uświadomił, że spałam ahahahaha
 
Dziewczyny takie samopoczucie w ciąży jest normalne, reż od czasu do czasu mam ochotę dziecię przekazać mojemu małżowi :) odnośnie dotykania brzuszka to w poprzedniej ciąży nikt się na mnie nie rzucał i to moje szczęście , teraz tez nie :) ale jak dla mnie ludzie są dziwni, skoro ktoś mówi ze sobie nie życzy to powinni to uszanować a nie traktować nas jak jakiegoś "dziwoląga" i macać nasze brzuchy do woli :(
Jeśli chodzi o rower to można :) ja z moim synciem zacznę śmigać w tym tyg tylko kask musze mu jeszcze załatwić :)
 
Marcepanek - hahaah. Niestety nie mam ale dla ciebie cos na pewno znajde :D

Sierpniowa - oj tam gorszy dzien - ja tez nosze bo bez przesady podnoszę na nogach i tez trzeba pamietać ze zalezy co dla kogo jest ciężkie ..to jest wazne :)

Mama przyjezdza z tata e sobote to bede miała co robic bedziemy remontować i sie skonczy narzekanie heheh

A co do pasa be safe to rerwelacjs :) jade pi rodzicow na lotnisko a to 250 w jedna strone to bez bym nie wybrała sie na prwno
 
Mój małż wczoraj z tekstem do mnie "ale kto ci karze dźwigać Olina? ??" Taa a jak mam go np wziąść do domu z placu jak nie chce iść a ma 14 mcy? ?? To samo po kąpieli :( Normalne debil
 
reklama
Mój małż wczoraj z tekstem do mnie "ale kto ci karze dźwigać Olina? ??" Taa a jak mam go np wziąść do domu z placu jak nie chce iść a ma 14 mcy? ?? To samo po kąpieli :( Normalne debil

Facet jak w domu z dzieckiem nie siedzi to pewnych kwestii nie ogarnia. Mój długo nie mógł zrozumieć, dlaczego narzekam, że spać mi się chce. Przecież mogę spać wtedy kiedy śpi dziecko. Zapytałam, czy kąpać mam się wtedy kiedy kąpie się dziecko? Czy gotować mam wtedy kiedy dziecko gotuje? Czy sprzątać mam wtedy kiedy dziecko sprząta? Chyba zrozumiał.

Sierpniowa ja czasem musze 17 kg podnieść.. Staram się nie ale jak jesteśmy same to czasem wyjścia nie ma :/
Ja z wózkiem i zakupami też pewnie podobne kilogramy pcham i wciągam po schodach:-) My kobiety to genialne jesteśmy i tyle.
 
Do góry