reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
A ja dzis doszlam do smutnego wniosku, ze szkoda ze jakis czas dzidzi ponosic nie moze narzeczony/maz.. mnie dzis drazni moj brzuch (albo to paskudny humor sprawia)
 
A ja dzis doszlam do smutnego wniosku, ze szkoda ze jakis czas dzidzi ponosic nie moze narzeczony/maz.. mnie dzis drazni moj brzuch (albo to paskudny humor sprawia)

Ja to dzisiaj powiedziałam mojemu mężowi - ze chciałabym żeby ich wziął na chwile. W ogóle mam takie momenty ze złe sie czuje z tym udostępnianiem ciała tak jakby nie było moje - ma mozectak któraś czy tylko u mnie w głowie takie chore rzeczy?
 
Ja to dzisiaj powiedziałam mojemu mężowi - ze chciałabym żeby ich wziął na chwile. W ogóle mam takie momenty ze złe sie czuje z tym udostępnianiem ciała tak jakby nie było moje - ma mozectak któraś czy tylko u mnie w głowie takie chore rzeczy?

Ja mam dokładnie tsk samo juz mnie wkurwia w kółko gadanie o tej ciazy w rodzinie bo pierw brzuch potem gdzies ja jedtem - nośnik normalnie ... Kazdy te łapy wyciaga boszzzzz
 
Emenems powiedz ze masz jakaś zaraźliwa wysypkę :)

Ja mojemu dałam idealne porównanie jak sie czuje. W sensie jak na wiecznym kacu.
Teraz jeszcze miał okazje zobaczyć moj start do WC ,a potem pewnie usłyszeć. Bo juz zbędnych pytań nie było. Moj żołądek dzis dosłownie jest juz na wierzchu.

Faceci ciaze kojarza jedynie z seksem ,wszystko przez te wyidealizowane reklamy gdzie kobieta w ciazy promienieje jak anielskie stworzenie. No to myślą ,ze wszystko pięknie i ładnie.
 
Ja do mojego tez dzis ze chetnie chociaz tydzien bym oddala ten brzuch a on ze chetnie by przejal go na jakis czas i zabral te wszystkie bole odemnie, bo ja to sie z bolu plecow potrafie poplakac bo nawet ruszyc sie czasem nie moge-moze nie tyle bol co bezsilnosc juz.

A moja mama ciagle ze to nie choroba ze wyolbrzymiam.. a po jakims czasie widzi ze serio wszystko boli mnie i podniesc sie z lozka nie moge
 
Ostatnia edycja:
No ja aie czuje jak z kula u nogi - nic nie moge robic ani w pracy ani nic, i jak slysze " musisz odpoczywać " to mnie krew zalewa - nie wyspie ani nie odpoczne na zapas, miesiac przed porodem to wiecej niz trzeba ja zwRiuje jakbym jeszcze w domu udupiona została ... Ale jutro 5 miesiac zaczynam brzucha urośnie Maluch sie wykluje i bedzie wszystko jak ma byc - rozumiem ze karmienie ale jal nie bede mogła trgo robic nie bede sie zmuszać i przejde ma mm - teraz sa bardzo opcji nie mam ...ehhh
Jak to niewdzięczne brzmi z ust kobiety ktora duzobtych dała jeszcze niedawno zeby wogole byc w ciazy a teraz rąbek u spódnicy ...
 
reklama
Juz pomijam silownie :D gdzie czuje sie dobrze juz teraz i ide i musze uzywac hantli 2kg ... Gdzie wczesnej np robiłam 10/12,5 kg ... Czuje sie strasznie wtedy ehhhh nie ma to jak sobie po polsku ponarzekać :)
 
Do góry