reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja wiem że na mnie też przyjdzie czas Ale jakoś się nie boję, to znaczy że dzidzia rośnie:) wiec jakoś mnie te ekstra kilogramy nie przerażają:) juti to super ze już wiesz , też bym chciała już wiedzieć, następna wizyta 13 więc może się dowiem Ale wszyscy mówią za na 100% chłopiec i ja myślę tak samo więc pewnie chlopiec

Ok Bubcia mi wszyscy mówili ze dziewczynki tez myślałam ze dziewczynki a tu boom chłopaki hehe :) wiec nie ma co sie nastawiać :)
 
reklama
Hej ja tez po wizycie, wszystko w porzadku maluch rosnie jak na drozdzach ;-) cos lata miedzy nozkami, ale jeszcze na pewno nie wiadomo czy to nie pepowina ;-) po za tym lozysko na przedniej scianie, troche nisko, ale to jeszcze za wczesnie zeby mowic o przodujacym, Pani dr kazala sie nie martwic i sprawdzimy za msc czy sie poprawilo :-) noo to chyba tyle :p
 
Paulettah !

Info for you - w bliźniaczej ciazy 5 kg ekstra sie nabiera czyli w całej około 18 powinnas, duzo lezec i idpoczywc- zajrzyj na fejsa odkop strone pella.pl jej założycielka jest świeża mama bliźniaków i moja kolezanka :) to trenerka i dietetyczka moze xi pomoc w ciazy z dieta :)
 
Paulettah !

Info for you - w bliźniaczej ciazy 5 kg ekstra sie nabiera czyli w całej około 18 powinnas, duzo lezec i idpoczywc- zajrzyj na fejsa odkop strone pella.pl jej założycielka jest świeża mama bliźniaków i moja kolezanka :) to trenerka i dietetyczka moze xi pomoc w ciazy z dieta :)

Looo dzięki wielkie :D zaraz poszukam.

Ja nie wiem czy mi waga wariuje bo było rano 73 jak chciałam wam zrobić zdjęcie to 70 a teraz 74 :/ ImageUploadedByForum BabyBoom1438800857.659202.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438800857.659202.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438800857.659202.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 35
Właśnie się dowiedziałam ze moja mama ze mną w ciąży 23 kg przybrała, w następnej z siostra moja 19... Ja w pierwszej 12 a teraz liczę na mniej bo startowalam z wyższą...
 
Wagi elektroniczne takie sa, musisz sie ważyć o tej samej porze w tym samym miejscu kilka dni z rzedu i bedzie wynik
 
Właśnie się dowiedziałam ze moja mama ze mną w ciąży 23 kg przybrała, w następnej z siostra moja 19... Ja w pierwszej 12 a teraz liczę na mniej bo startowalam z wyższą...

Mama moja w każdej z trzech 20 kg starsza siostra 22 ale... Moja mama patyk była musiała przytyc zeby utrzymać ona 46 kg albo mniej miała na starcie przy 170 cm
 
reklama
Do góry