reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ale masz tam klimatycznie!!! Super!

Dziewczyny, wczoraj miałam przech chwilę i dziś znowu takie dziwne uczucie kłucia w pochwie. Boję się, że to jakieś skracanie szyjki czy coś. trochę mnie też dziś w dole brzucha kłuje uli ciągnie. Nie jakoś mocno, ale jednak. Miałyście tak?
 
reklama
Ale masz tam klimatycznie!!! Super!

Dziewczyny, wczoraj miałam przech chwilę i dziś znowu takie dziwne uczucie kłucia w pochwie. Boję się, że to jakieś skracanie szyjki czy coś. trochę mnie też dziś w dole brzucha kłuje uli ciągnie. Nie jakoś mocno, ale jednak. Miałyście tak?

Ja mam tak ze czuje w dole brzucha dosłownie - ukłucie igła od środa, raz na jakis czas i nie mam pojecia co to jest i cxy powod by sie denerwować ... A szyjki i tak przed miesiac jeszcze nie sprawdze niestety
 
Apropo kominka u Emenems- pamiętam jak mieszkaliśmy na działce, tam mieliśmy taki ni to piecyk koze ni kominek i mąż chciał sobie wysuszyć skarpetki, nie myśląc położył na takiej półeczce od pieca, za chwilę coś śmierdzi, a to skarpetki mu się stopiły. Ale w całej chacie śmierdziało. Ja zawsze na tej półeczce herbatę sobie grzałam jak mi ostygła. Ja z kolei spaliłam odkurzacz, bo myślałam, ze popiół już ostygł, a to jak wciągnęło, wiatru dostało, to się rozżażyło na nowo :p

monii- to gdzie Ty mieszkasz? Nie lubię jeździć z przesiadkami

Nie martwcie, się może Wam się biodra rozchodzą :) Albo coś się rozciąga. Mnie też tak parę razy kuło
 
Apropo kominka u Emenems- pamiętam jak mieszkaliśmy na działce, tam mieliśmy taki ni to piecyk koze ni kominek i mąż chciał sobie wysuszyć skarpetki, nie myśląc położył na takiej półeczce od pieca, za chwilę coś śmierdzi, a to skarpetki mu się stopiły. Ale w całej chacie śmierdziało. Ja zawsze na tej półeczce herbatę sobie grzałam jak mi ostygła. Ja z kolei spaliłam odkurzacz, bo myślałam, ze popiół już ostygł, a to jak wciągnęło, wiatru dostało, to się rozżażyło na nowo :p

monii- to gdzie Ty mieszkasz? Nie lubię jeździć z przesiadkami

Nie martwcie, się może Wam się biodra rozchodzą :) Albo coś się rozciąga. Mnie też tak parę razy kuło

Simka no z żarem trzeba mega uwazac szczegolnie jak myslisz ze zagaslo i chcesz wyjsc z domu :D otwierasz drzwiczki od kominka a tu ZIUUUUU!!!! ogień is back :D

Jedyny minus - na kawe musze sie duzo szybciej umawiac zeby albo nie rozpalać albo zagasić spokojnie i bezpiecznie - oczywiscie mam czujniki czadu w domu na wszelki wypadek ale nigdy nie zostawiamy niedopalonego kominka na noc.

Ty i odkurzacz przebijesz meza ze skarpetami ahahahahahahah :D
 
Emenems- ja ten popiół to z podłogi wciągnęłam, bo akurat sprzątałam, nie prosto z pieca.
Teraz zimą tam nikt nie mieszka, tylko teściowie latem. Teść czasem w zimie pojedzie przepalić, co by się nie wyziębiło i zawilgotniało za mocno
 
A ostatnio pytałam się, czy któraś z Was ma doświadczenia z mięśniakami w ciąży, ale cisza. Chyba wszystkie dziewczyny są wolne od tej uciążliwości :)
Byłam wczoraj na wizycie kontrolnej, na usg oczywiście dzieciaczek się odwrócił tyłeczkiem i bardzo pięknie było widać paciorki z kręgosłupa :-)
Dalej mam brać duphaston, to już piąty miesiąc i czy któraś w Was też go jeszcze bierze?
Acha, na listę wyprawkową wrzuciłam dwie ściągniete listy z innych forów i blogów, może komuś się przydadzą.
Pozdrawiam chłodno, bo upał mnie wykańcza :-)
 
A ostatnio pytałam się, czy któraś z Was ma doświadczenia z mięśniakami w ciąży, ale cisza. Chyba wszystkie dziewczyny są wolne od tej uciążliwości :)
Byłam wczoraj na wizycie kontrolnej, na usg oczywiście dzieciaczek się odwrócił tyłeczkiem i bardzo pięknie było widać paciorki z kręgosłupa :-)
Dalej mam brać duphaston, to już piąty miesiąc i czy któraś w Was też go jeszcze bierze?
Acha, na listę wyprawkową wrzuciłam dwie ściągniete listy z innych forów i blogów, może komuś się przydadzą.
Pozdrawiam chłodno, bo upał mnie wykańcza :-)

Kochana niestety nie pomogę - z mięśniakami wogole mie miałam styczności
 
Również nie znam tej przypadłości, mi mówili że jak się dupka bierze czy Luteine to tak do 19/20 tc

przejrzałam na szybko listy wyprawkowe , w sumie spoko, nie chciałam tam śmiecić ale dopowiem od siebie - octenisept to syf i często po nim pępek zamiast się szybciej goic to trwa to dłużej... Lepiej nic nie robić albo fiolet na spirytusie
Ręczników dla małej mieliśmy dwa z kapturkami, spoko starcza, olej kokosowy super kosmetyk, można śmiało zainwestować zamiast emolientów czy parafiny
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry