reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja też kupuję drewniane. Dziecko od początku będzie uczone spać samo, bo potem będzie z tym sajgon. Poza tym musi czuć, że to kawałek jego miejscz ns świecie.
 
Dziewczyny tak z innej beczki, bo właśnie się zmobilizowałam oglądam trochę czytam czy dobre łóżeczko turystyczne zamiast drewnianego to dobry pomysł? Wiem, że dużo kobiet mówi, że pierwsze miesiące dziecko śpi z nimi albo w wózku, ale jednak łóżeczko wolę mieć i tak się zastanawiam? ;-):eek::eek::eek:

Turystyczne jest bardzo głębokie nie ma regulacji poziomów wiec pomysl czy chce ci sie tsk schylać ... Caly czas :)
 
Emenems turystyczne mają dwa poziomy. Ale fakt, że głębsze niż takie normalne. Normalne potrafią mieć nawet 3 poziomy. Jak jutro znajdę to wrzucę Wam linka do fajnych łóżeczek w różnych kolorach. :-)
 
Emenems turystyczne mają dwa poziomy. Ale fakt, że głębsze niż takie normalne. Normalne potrafią mieć nawet 3 poziomy. Jak jutro znajdę to wrzucę Wam linka do fajnych łóżeczek w różnych kolorach. :-)

A to ja znam te z jednym bo jak pracowałam w hotelu to takie mielismy zawsze :D i pamietam ze horror był z targaniem składaniem i rozkładaniem :D
 
Marzenko chłop poczeka dla dobra dziecia :) musi być troszkę cierpliwy :)

Green_parsley ja mam drewniane, a Olin w nim spał do prawie 9 miesiąca :) teraz nów planujemy jego przeprowadzkę do łóżeczka bo blisko 6 miesięcy spał z nami :( dla drugiego dziecia planuje na pierwsze miesiące kołyskę a później młody dostanie swoje łoże a tośka pójdzie do łóżeczka Olina :)
 
Emenems turystyczne mają dwa poziomy. Ale fakt, że głębsze niż takie normalne. Normalne potrafią mieć nawet 3 poziomy. Jak jutro znajdę to wrzucę Wam linka do fajnych łóżeczek w różnych kolorach. :-)


Te nowsze tak ::) ja mam jeszcze z chicco od koleżanki a jej syn ma już 8 lat to był tylko jeden poziom i wykorzystywałam te łóżeczko jako kojec :)
 
reklama
Takie ogladalam dwupoziomowe, wysokie i bardzo ladne, czytalam, ze duzo mam poleca z roznych wzgledow dlatego sie zastanawiam.
Co do spania to nie mialam na mysli tego, ze zakladam, ze moje dziecko bedzie spalo ze mna, bo wrecz przeciwnie, zrobie wszystko, zeby od poczatku mialo swoje miejsce ;-)
 
Do góry