reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Oj tu wiek nie ma nic do tego moja kumpela osiwiala totalnie w wieku 24 lat moja mama dopiero jak dostała menopauze mając 45 lat a moja babcia ma 67 i ma kilka siwych tylko reszta w naturalnym kolorze :) wiec nie wiem od czego to zależy :)
 
Paulettah ja tez mam kota i lnieje okrutnie, juz myslalam że coś mu jest bo ile można ale od paru dni jest lepiej.

Ja czesze i czesze i tony tych kłaków wychodzą a w domu i tak są wszędzie :( a dostaje witaminy dobra karmę sierść mu błyszczy gęsta w sumie jednemu i drugiemu ale klaki jak wychodziły tak wychodzą..
 
Ja na szczescie mam alergie na absolutnie wszystko co ma sierść s koty juz masakra jest wiec nigdy miec nie bede / maz ubolewa każe sie odczulać sle nie bede przyjmować zastrzykow kilka lat na odczulanie po to by on mogl moec psa ... No way :D
 
reklama
Do góry