reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Helo :)

Witam nowe lasencje :)

Emenems ja mam 160 cm wzrostu a teraz ważę 55,7 :)

Jezu wyn nawet nie piszcie o zębach młodocianych bo mojemu idą i idą i wyjść nie umieją a mnie juz szlak trafia bo biedak tak w nocy jęczy i płacze ze nie wiem jak mam mu pomóc, ostatnio lekarka mówiła ze się przebija 4 górna a to było tydz temu a ja dalej nie widzę :(

Wy tak o zakupach a ja sobie na styczeń załatwiłam kołyskę zamiast 2 łóżeczka, bo miejsca nie mamy na dole a tak też mebli nie będzie trzeba przenosić z pokoju :) w lato możenił juz góra będzie zrobiona :) noni chyba kupić bo mam okazję kropelki sab Simplex na kolkę z terminem ważności do 2018 wiec luz jeśli ja nie zużyje to odsprzedam :)
 
A jak tam ruchy dziecka, czujecie? Ja już dosyć wyraźnie i najmocniej rano jak jeszcze leże w łóżku :) nie mogę się doczekać aż mój będzie mógł poczuć dzidziusia
 
No ja nie moge polskiej bo mam ustawiony norweski jezyk i mi w App Store nie pokazuje takiej aplikacji :(

Ja nie wiem czy ba bąka sie zbiera czy dziecko pływa musze poczekac :)

Juti na wszystko jest odpowiedz tylko trzrba troche poobserwować i spoko :) ja po prodtu wiem ze nie toleruje weglowodanow normalnie jemvtylko je po treningu w czasie tzw okna metalbocznego a w ciazy nie dosc ze musze jesc wegle to nie ma okna bo nie trenuje .... Wiec ja wiem od czego tak sie dzieje :(
Niestety, musze jakos dotrwać - mam 4,5 na plus, chciałabym max 68 ważyć na koniec ale zobaczymy jak moje życzenia do rzeczywistości sie maja
 
Marzenka88 witaj ;)

Mysiaka92 udanego ostatniego dnia pracy życzę :)

Paulettah ja mam chyba koło 35par spodni ,a zawsze powtarzam ,że nie mam co ubrać :D No i kocham rurki ,inne spodnie mogą nie istnieć ;)

Green_parsley ja właśnie ten okropny posmak mam i tylko guma i cukierki bo inaczej czuje się jakbym miała kapcia w buzi.
Sportowy styl tez jest fajny ,ja i przed ciaza śmigałam w spodniach dresowych z np jakaś biała bokserka albo basicowa bluzką.

xkarola biedna córcia
:( schładzaj jej gryzaki i oby szybko wyszły te ząbki.

Meluza witaj i Ty ;)
Pierwsza upragniona ciąża?

Emenems tak puknij się ,a potem zagryź ciastkiem ;)
Ładnie wyglądasz i waga rozkłada się równo ,a słodkie niech w cycki idzie ;)

Pyscek ale Ty malutka jestes i osobiście znam jedna taka dziewczynę. Ale wzrost niczego nie ujmuje :)

Simka jej no skąd ja to znam. Zawsze marzył mi sie piękny okrągły ciazowy brzuszek ,a nim wyszedł było juz po ciazy.
No i po każdym porodzie wychodziłam płaska jedynie z mlecznym cycem ;)

Sierpniowa bo dzieciaki to czasem jakby na baterie ,człowiek chciał iść spać ,a tu pełne rozbudzenie ;)

Mycha1587 a maz ile wzrostu ma?


Innabajka ja ruchy czuje i to dość wyraźnie no i dokładnie w miejscu gdzie jest dzidzius.
No ale z ruchami które poczuje ktos inny trzeba min 2-3 tyg poczekać.

A pisała któraś o krwi z nosa ,no to mi tez leci codziennie. Ale w każdej ciazy tak mam.
 
witam sie.

witam takze nowe kolezanki i zycze dobrze spedzonych dni z nami ;)


ja dzis bez humoru bo mnie chlop wkurza, chyba mucha konska go ugryzla w dupsko i chodzi zly niewiadomo na co.


pozniej wpadne jak mlody pojdzie spac. wczoraj buszowal do 23 :szok:
 
Co do ruchów to ja czuję jakieś takie delikatne bąbelki, troszkę łaskoczące i tak sobie myślę, że to chyba to. Bo w jelitach to mi chyba mocniej lata...;-) Te odczucia są jeszcze bardzo subtelne i nieregularne. Pewnie w ciągu najbliższych tygodni będą wyraźniejsze i będzie się dało zaobserwować jakąś prawidłowość - pory, pozycje itp. Bardzo bym już chciała czuć wyraźnie i żeby mąż mógł poczuć też. Będzie to dla niego takie bardziej namacalne, rzeczywiste.

A co do krwi z nosa. Mi nie leci tak, żebym musiała tamować. Ale czasem czuję w nosie taki zapach krwi i jak smarkam to jest tam krew.
 
reklama
ja jako takich wyraznych ruchow dziecka to nie czuje, bardziej jakies delikatne smyranie, przesuwanie. wczoraj mi niedobrzyzna w bok wlazla i musialam sie transportowac na drugi, ktory zaraz mi dretwieje.

dziewczyny z chorym kregoslupem... prosze Was nie olewajcie tego bo skonczycie jak ja kiedys. mlody mial 1,5 roku a mnie taki bol zlapal ze nie moglam wstac ani nawet noga ruszyc. pomoglo ciut leki p-bolowe. nastepnego dnia juz u neurologa bylam i sluchajcie bralam leki rozkurczajace miesnie przy kregoslupie ledzwiowym, do tego mam rotacje trzonow, mialam zaniki czucia, mialam tez takie drewtwienia od kregoslupa ze cala noga mi mrowila i dretwiala do kostki... bralam trzy rodzaje lekow. do tej pory kregoslup mi tak strzela ze az sie slabo robi na ten dzwiek. niestety wyszla mi praca siedzaca plus nadwaga. nie mowie ze w ciazy macie cwiczyc ale po ciazy wezcie sie za to z mysla o dziecku ktore powinno miec zdrowa i w pelni sil mame...
 
Do góry