reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Mam pytanie troche z innej beczki.. czy ktoras z was jest zainteresowana tym nowym rozporzadzenien o 1000zl miesiecznie przez rok na dziecko co ma byc dostepne od 2016r?
 
reklama
Emenems Tu dziś masz wizytę? Ja się za godzinę zbieram do wyjścia, obym przyniosła same dobre wieści :)

Karola Ty zdaje się też narzekałas na ból podbrzusza, bierzesz może Luteine dopochwowa? Ja biorę ponad 2 tygodnie i mi się pomyślało ostatnio ze to może to bo za dnia jest raczej ok a po włożeniu gorzej... Wczoraj nie wzięłam i nic nie bolało :s kurcze coś może nie tak wkładam, czy jak :D
 
Emenems Tu dziś masz wizytę? Ja się za godzinę zbieram do wyjścia, obym przyniosła same dobre wieści :)

Karola Ty zdaje się też narzekałas na ból podbrzusza, bierzesz może Luteine dopochwowa? Ja biorę ponad 2 tygodnie i mi się pomyślało ostatnio ze to może to bo za dnia jest raczej ok a po włożeniu gorzej... Wczoraj nie wzięłam i nic nie bolało :s kurcze coś może nie tak wkładam, czy jak :D

Tak wlasnie czekam i zapomnialam zjesc w pracy i mam żołądek na supełek masakra :D

Ja koncze brac luteine juz zeszłam na dwa razy dziennie pięćdziesiątkę, do piatku skoncze wogole :) nie moge sie doczekac uwolnienia od tego ... Przyznam ze ostatnie dni non stop zapominam ....
 
Vivien bralam ale u mnie akurat bylo duzo lepiej teraz niebiore i znow mam bole ale chyba sie do nich przyzwyczailam :-/ wynosilan smieci na dwor teraz maly worek ale szybko szybko bo mama sama w domu wiec raz dwa i znow mnie kluje boli i ciagnie :-/ i jak tu sobie radzic?? Malej bajke wlaczylan i oglada ale niemoze tak byc przez cala ciazye !!!
 
Siedze u lekarza i mam taka beke - w kolejce jakas rodzinka ruska, tata mama i ciocia i dwoch synów i oni dorośli po rusku chłopaki po norwesku , potem przyszły trzy zschustowane jakims pakistańskim jadą i jeden z tych chłopców mowi po norwesku, tutaj nie ma zadnego Norwega tylko ja i Nikolai, a matka do niego po rusku" jaki ty Norweg, mama ruski papa ruski to szto ty jest? Norweski? " Ahahaahahahaahahaha padlam - cyrrk na kolkach
 
To masz dużo szczęścia bo jak pracuje od 7 lat tak nigdzie nie miałam umowy na czas nieokreślony :D szczytem była firma która po 2 określonych przenosiła cię do innej spółki żeby nie dać na nieokreślony :D
 
reklama
Ja tez liczę na ten nowy zasiłek, nie miałam brzydko mówiąc co zrobić Z małą bo przedszkole dopiero teraz zacznie, na macierzyńskim skończyła mi się umowa i teraz mam ubezpieczenie przy mężu, mam nadzieje ze się zalapie na to, przydałoby się
 
Do góry