reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Wow, nie wiem czy was nadrobie dziewczyny :) tak zasuwacie.

Ja nie moge jesc miesa, nie smakuje mi za bardzo a tak to nie mam zadnych problemow z jedzeniem.

Powinnam dzis odebrac wyniki krwi i moczu ale wlasnie pedze do pracy :) jutro mam wolne to podejde.

Dzidzie czuje w pozycji siedzacej zazwyczaj, jak leze to tylko kiszki mi sie przewalaja.

W Gdansku jest darmowy basen na Karczemkach i od przyszlego tyg bede chodzic co 2 dzien :) ktos chetny?
 
Dziewczyny ide ba spotkanie z położna w srode, mam prosbe, po pieorwsze to moja pierwsza cisza po drugie w obcym kraju, ona mowila zeby liste pytań przygotowac , czy pomożecie mi ? Bo ja nawet nie wiem o co mogłabym spytac
 
U nas tak jest ze ma sie spotkania z położna i z lekarzem ona prowadzi ciąże razem z rodzinnym, on to bardziej usg i badania krwi a ona cała reszte plus służy za taka ogólna informacje.
Z nia bede sie spotykać cała ciąże, u nas jest grafik położnych one maja cała dobe dyżury i jak rodzisz to dzwonisz do położnej na dyżurze i jedziesz do przychodzi i ona decyduje co dalej czy czekamy czy kartetka i do szpitala i ona z toba jedzie cała drogę do szpitala ale tam nie rodzisz raczej z nia tylko z położnymi szpitalnymi ale, to tez musze spytac :)
 
Witam porannie :p Dopiero wstałam i zjadłam śniadanie

ewka- dzięki, przydadzą się, szczególnie te o bólu, może na kręgosłup pomoże

A ja Wam podsyłam link do webinaru, jest dzisiaj o 19 chyba o tym jak nie wypaść z rynku pracy w czasie macierzyńskiego: Webinar Idę rodzić, zaraz wracam - Biznes i przedsiębiorczość w , 13.07.2015 - Evenea tu się można zapisać i oglądać po 19

atkina- będziemy trzymac kciuki :)

Sierpniowa- deszcz pada, a ja w końcu odetchnęłam :p Jakoś lepiej mi gdy pada, tak świeżo

betina- ja dopiero planuję kupić :)
 
Sierpniowa - oczywiscie jak jest za pozno na kartetke rodzisz w przychodni z położna :) chyba ze cos bardzo nie tak jest to lecisz helikopterem do szpitala ... Taka sytuacja u nas :)
Połowa kolezanek urodziła w przychodni druga połowa w karetce hahaahha
 
reklama
simka to właśnie mi też tak świeżo i przyjemnie podczas deszczu. Wszystko oby nie te okropne upały, która niedawno u nas były.
Emenems to już jedno pytanie masz:-) Fajnie macie z takimi położnymi. U nas tak nie ma. Ginekolog prowadzi ciąże i ew. odpowiada na pytania w czasie badania. Ja wszystkiego dowiedziałam się na szkole rodzenia, np. jak poznać, że już zaczyna się poród, kiedy jechać od razu do szpitala, kiedy można spokojnie poczekać (np. jak odejdą Ci zielone wody płodowe to trzeba natychmiast jechać), jakie są fazy porodu i jak wyglądają, jakie pozycje można przyjąć w czasie porodu i która przyspiesza poród, która pomaga przy bólach kręgosłupa... itd. Metody uśmierzania bólu w porodzie, proponowane znieczulenia- wady i zalety-... itd.
Jakby któraś chciała, mogę kiedyś wypisać to czego się tam dowiedziałam. Myślę, że przydatne wiadomości.
 
Do góry