reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dziewczyny, a co sądzicie o hybrydach w ciąży? Robicie same, albo u kogos? Ja mam te wszystkie gadżety i malowałam czasem sobie, mamie, koleżance i tak się zastanawiam czy to dobry pomysł ;-)
 
reklama
Hybryde mozna, aktyl nie. Wczoraj na tvn style widzialam tski program mamo to ja i bylo o cuazy od poczatku do konca i to tez bylo [emoji3]
 
ja właśnie czytałam czy mogę robić sobie te hybrydy :) ale wyczytałam ze jest ok. nawet zapach mi nie przeszkadza a już na pewno mniej przeszkadza niż zapach zwykłego lakieru :)
 
A mnie od wczoraj nie mdli i zamiast się cieszyć to schizy mam ;) tak będzie chyba dopóki nie urodze ;)

Julia na którą jedziesz do szpitala? Trzymam kciuki, aby było dobrze!
 
Julita czekamy na wiesci! Oby to nic groznego! Sciskam cie mocno :-*
Emenems oczywiscoe mam karte ciazy wczoraj nawet dentystka pytala o nia zeby spr. Czy napewno mam juz 2 trymestr.
Apropo hybryd zrobila sobie ostatnio u stop i chyba to byl blad bo jak ja je do jasnej cho.le.ry sciagne jak mi odrosna?!?! :-( nieprzenyslane :-(
 
Julia daj znać jak będziesz po wizycie

W poprzedniej ciąży caly czas nosiłam kartę ciąży teraz jak juz ja mam też noszę, niby obowiązek :)

Martusia nie przejmuj się, chłopy to i tak nie rozumne istoty, trzeba takiego na kierować na odpowiedni tor. Nie tylko ty masz kochana takie samopoczucie, ja też się dalej źle czuje i cały czas marudzenie do mojego, ten już się modli coby ten pierwszy trymestr się skończył bo ma mnie dość ;) pisz, wylewaj żale po to tu jesteśmy :)

Dziś z Olinem zbieramy dupy w troki i z sąsiadka i jej synciem jedziemy na spotkanie mam czerwcowych pod czestochowe, umawialiśmy się I umawialiśmy się i nareszcie się udało, chłopaki będą mieli 3 Laseczki do wyboru ;) zobaczymy czy im się będzie podobać :)
 
A mnie od wczoraj nie mdli i zamiast się cieszyć to schizy mam ;) tak będzie chyba dopóki nie urodze ;)

A który tydz juz jesteś ??? Może juz tobie kochana przeszły mdłości? ??

Ile ja bym dała za to by to dziadostwo się ode mnie odczepiło, góry będęprzenosić jak to minie. Bede wreszcie żyć ;) a nie tylko dieta pomidorowa ;)
 
reklama
Hejka! Ja wczoraj skapitulowałam i po 3 godzinach walki z migreną wzięłam apap. Nie pomógł całkiem, ale na tyle że mogłam usnąć.

Julia daj znać po wizycie. Trzymam kciuki.

Emenems, na krtań najlepuej inhalacje z sody oczyszczonej, amolu albo nawet zwykłej soli. Poza tym nawilżanie strun głosowych. Jak dasz radę to możesz co 1-2h łyknąć łyżeczkę oliwy z oliwek lub innego oleju. Poza tym pij kilka razy dziennie ciepłą wodę z dużą łyżką miodu i 2-3 plastrami cytryny. Sposoby sprawdzone przeze mnie i osoby pracujące głosem i często cierpiące na zapalenie krtani.

Martusia, mnie też mój mąż czasem wkurza jak diabli. Też pracuje całymi dniami. Już mu zapowiedziałam że jak dziecko się pojawi to nie będę tego tolerować, bi się będzie dzieciak pytał co to za pan...

Ja zaraz siadam do pracy. :-( W tym tygodniu strasznie ciężko mi się myśli i musiałam wziąć pracę na weekend, żeby dotrzymać terminu. Masakra z tym jakaś. Ja mam pracę mocno kreatywną. Piszę różne teksty do różnych projektów a moja kreatywność spadła poniżej poziomu morza... depresja normalnie...

I jeszcze ten upał i duchota mnie wykańczają...
 
Do góry