reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Vivienn simka udalo mi sie tanio kupic;-) pamietam jak miesiac temu sie czailam na te sukienke i kosztowala 129zl!!!
A dzis ja znalazlam za 50zl w przecenie;-) i moja karta pracownicza wiec zaplacilam za nia 37,5 zl :-D:-D:-D do teho sandalki w CCC trz bula rabat 20% dla osob posiadajacych karte i zamiast 200zl na ubior corki dalam 90zl;-)
20150628_201357.jpg
 

Załączniki

  • 20150628_201357.jpg
    20150628_201357.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Ulicha- ja ich czytać nie mogę, tych nawiedzonych mamusiek na temat kp. Sama karmiłam 8 mies, dla mnie wystarczająco. Na mm przeszłyśmy po konsultacji z pediatrą (bo za mało na wdze przybierała, źle spała). Ale ja sie nie czepiam, jak ktoś chce od razu modyfikowanym- jego wybór
Mi się udało, pomimo cesarki i tego, że młoda była w szpitalu pewnie karmiona chwilę mm i butlą (nie wiem, bo w nocy po cesarce nie miałam jej obok), bo po prostu przyjęłam że będę karmić i tyle. Ale pomocy znikąd.

Emenems- kurka, niedrogo, to może w przyszłym roku na Mazury :p

julia- śliczna, chociaż za różem nie przepadam :p Ale sukienusia cudna
 
Aktina, prenatalne robiłaś w Białym? Bo ja dostałam skierowanie do Mastermed, pracownia USG program badań prenatalnych na Mazowieckiej,

Tutti, KarolinaE i Emenems i Viviene – nie zapominajcie o mnie, też mam prenatalne drugiego lipca, a jutro normalna wizyta u gin. Ostatnia wizyta była miesiąc temu, trochę się obawiam :(

Odnośnie dżemów i innych przetworów, wiecie, że niektóre firmy do cukrów żelujących dodają konserwanty. Jeszcze nie znalazłam żadnego, ale może któraś w Was coś namierzyła?
 
Aktina, prenatalne robiłaś w Białym? Bo ja dostałam skierowanie do Mastermed, pracownia USG program badań prenatalnych na Mazowieckiej,

Tutti, KarolinaE i Emenems i Viviene – nie zapominajcie o mnie, też mam prenatalne drugiego lipca, a jutro normalna wizyta u gin. Ostatnia wizyta była miesiąc temu, trochę się obawiam :(

Odnośnie dżemów i innych przetworów, wiecie, że niektóre firmy do cukrów żelujących dodają konserwanty. Jeszcze nie znalazłam żadnego, ale może któraś w Was coś namierzyła?

Czyli w piatke wchodzimy do gabinetu... I super w kupie sila [emoji3][emoji3][emoji3]
 
emkamm tak też jutro tam mam wizytę na 11.30 a ty kiedy ? dlaczego dostałaś skierowanie ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry