reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
A Widzisz to nie zawsze działa mój starszak na mm od czwartego miesiąca a wstawał na jedzenie częściej niż młody. Zresztą on do Dziś potrafi jeść w nocy. Taki typ po prostu
 
No zgadza się różnie bywa.
Mi laktacji nie zaburzulo karmilam starszego do końca 2 trymestru tej ciąży ( 15 miesięcy) ale niewiadomo jak u Ciebie dlatego nie namawiam.
U mnie mm się sprawdza, bez niego nie umiałam małej uspać na noc i budziła się co 1.5h, teraz śpi 6-7h a na kp nadal często budzi się po 2h.
Natomiast jak zostawiłam kiedyś w dzień mojego kryzysu męża z małą i butlą to też wstał do niej tylko raz a nie tak jak ja wtedy 3 razy.
Także w naszym przypadku jestem niemal pewna ze długi sen zawdzięczamy mm.
 
Ostatnia edycja:
Moja mala jakos z dnia na dzien zaczela prawie przesypiac noc i nie mialo to zwiazku z rytualami bo od poczatku bylo tak samo: kapiel, karmienie i spac. Nawet wole jak obudzi sie raz w nocy bo po tylu godzinach mam tak pelne piersi ze malej ciezko oproznic:rolleyes2:
 
Dla mnie samo karmienie nie jest najgorsze tylko żeby on się najadł i spał, a ostatnimi czasy boli go brzuszek i że spania nici
 
Moja dwa razy wstsje a raczej ja jej daje raz bo maz spi w sypialni od 20 i wstsje o 2.30 i ona jadła koło 24 i to go budziło potem trudno było mu usnac wiec ja ją mam w salonie w wózku i karmie ja koło 23 ( ja ja wyjmuje i daje butle) i zanoszę do sypialni to sie budzi koło 5 potem na jedzenie czasami o 7 rożnie bywa.
 
reklama
Moj dzis sie obudzil 2 razy w nocy.. Od dwoch dni nie chcial jesc wypijal maxymalnie 200-300ml mleka dziennie(nie wprowadzilam jeszcze pokarmow innych) a dzis w nocy nadrabial chyba bo o 3 zjadl 100 o 5 zjadl 100 i o 7 zjadl 180.
Wczoraj szczepienie i maluch cala noc spal obok mnie. Myslicie ze pamieta ze tata trzymal przy szczepieniu? Bo u niego nie chcial byc tylko u mnie sie uspokajal i zasypial..
Przez dwa dni schudl 300g i wazy spowrotem 6.4kg a urosl zaledwie 1cm :/ konczymy z mlekiem 1 i dajemy 2 i od dzis wprowadzamy jedzonko
 
Do góry