reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Jakoś nie mogę się dziś ogarnąć. Przeczytałam wczoraj supermądry artykuł, ze powinno się spać z dzieckiem, bo to wspaniale wpływa na jego rozwój no i wzięłam małego do łóżka. Tragedia, dziś się czuje jakby mnie ktoś zbił porządnie. Wszystko mnie boli i jestem nieprzytomna:(

Słuchajcie to musiał być NOP, no bo gdyby to był oczoplas jako choroba to przecież sam z siebie nagle by nie przeszedł. Odkładam szczepienie nie zgodzę się i już. Pozniej sprawdze po jakich to, ale to były te 3 pierwsze podstawowe.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakoś nie mogę się dziś ogarnąć. Przeczytałam wczoraj supermądry artykuł, ze powinno się spać z dzieckiem, bo to wspaniale wpływa na jego rozwój no i wzięłam małego do łóżka. Tragedia, dziś się czuje jakby mnie ktoś zbił porządnie. Wszystko mnie boli i jestem nieprzytomna:(

Słuchajcie to musiał być NOP, no bo gdyby to był oczoplas jako choroba to przecież sam z siebie nagle by nie przeszedł. Odkładam szczepienie nie zgodzę się i już. Pozniej sprawdze po jakich to, ale to były te 3 pierwsze podstawowe.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom

Ja spie z mała ale wydaje mi sie ze jej to wisi [emoji23]uwielbiam z nia spac jak slysze jak oddycha wzdycha chucha mi w gębę tym przetrawionym mlekiem. [emoji23]
 
Betiboop ja tez sie czulam jak pobita na poczatku. Teraz maly spi pol nocy w lozeczku i pol z nami i sie juz przyzwyczailam i nic mnie nie boli :) spie z nim bo lubie i zeby od razu zasypial po karmieniu i jak najdluzej spal i nie trzeba bylo go bujac...
 
Haha no właśnie mojemu chyba też chyba to wisi:) ja na początku z nim spałam teraz odkładam, ale chyba będę go trochę brała właśnie na pół nocy może, muszę się przyzwyczaić bo taka spieta jestem przy nim boje się zasnąć głęboko. Hihi ja też lubię ten oddech:))

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja nie umiem zasnąć jak nie jestem 20cm od trj gęby Bo musze oddech czuc :) ona zawinięta w rożek na klinie to sobie leży i chrapoli i czy jestem czy nie spi tak samo dobrze.
Usypia w wózku koło 20 i spi w nim dopóki spac nie idziemy so sypialni to spi tak samo w wózku jak w łożku :D
 
Trochę dziecinne zachowanie co po niektórych mam , normalnie zapytać sie nie można bo zaraz docinki , Hahaha . Beti ja z małym spałam do 2 miesiąca ale teraz woli sam bo sie rozpycha i budzi sie jak sie ruszymy w dzień śpi ze mną musi mnie widzieć jak usypia :-) ale i tak łóżeczko mam koło głowy cały czas słucham jak oddycha :-)
 
Ja z małym spałam przez pierwsze dwa miesiące. Po prostu nie chciało mi się wstawać i odkładać go milion razy. Jak skończył dwa miesiące, zaczął spać do 5-6 i dopiero wtedy biorę go do siebie i tak cycując dosypiamy do rana ;)
Wychodzi mi z waszych postów, że mój syn jest najmniejszy... Trudno się mówi:p za to mam mniej do noszenia.
 
reklama
Do góry