reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Dziewczyny a czy wasze maluchy jak leżą na brzuchu podpierają się same odrazu rękami? Bo ja mam wrażenie, że moja leży brzuszkiem i robi taką jakby kołyskę. A raczki jak jej nakieruje to trzyma. Sama dopiero po jakimś czasie sie podpiera i nie wiem czy tak ma być. W sobotę napewno spytam lekarza, ale może coś wiecie?
 
My też dzisiaj szczepilismy.
Mała urodzona 12.01 miała obwód głowy 35, teraz ma 41.5, waży 6420g i ma 63cm :)
Z tymi rączkami to trudno mi powiedzieć bo ja ją kładę tak żeby rączki miała z przodu. Spróbuję inaczej i zobaczę czy sobie poradzi.
 
Mój Michał waży 6600g, Chociaż teraz pewnie więcej - wazony 8 kwietnia. Obwód główki przy urodzeniu 36 teraz 40,5. To jest dopiero byczek ;)

Co do układania rąk przy leżeniu na brzuch to staram się aby ręce miał równo polozone, przed sobą.

Byliśmy dzisiaj u naszej pani dr - na razie obserwacja, probiotyk na kupki, na skórę dexeryl. Jak dostanę kasę to masło shea zamówie. Neurolog niepotrzebny bo żadnego napięcia nie mamy :)

Poza tym Michał ma skok i rożki pokazuje bardzo :( ciężko mu zasnąć i tylko cycuś pomaga
 
Zazdroszczę Wam z tym cyckiem..:( mój jak widzi cycka od razu glowa w bok. Tylko w nocy przystawiam dwa razy i raz nad ranem o 6 i wtedy buziaka otwiera jak trzeba[emoji46], ehh..

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a czy wasze maluchy jak leżą na brzuchu podpierają się same odrazu rękami? Bo ja mam wrażenie, że moja leży brzuszkiem i robi taką jakby kołyskę. A raczki jak jej nakieruje to trzyma. Sama dopiero po jakimś czasie sie podpiera i nie wiem czy tak ma być. W sobotę napewno spytam lekarza, ale może coś wiecie?

Mój mały jedna ręka sie odpycha i do tylu ja bierze ale kładę mu ja do przodu tak jak by sie podpierał
 
reklama
Niuniolek moj dzisiaj mial 2 dawke rotawirusow i 5w1, za pierwszym razem byl ospaly i mial maksymalnie 37,8 teraz nie dzieje mu sie zupelnie nic :) przynajmniej na razie :)
 
Do góry