reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Może żeby idą ? Mojej koleżanki córce poszły jak miała 3 mies


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Moj tez sie bardzo slini i na dodatek my sie ulewa ciagle...wiec ze sliniakami nie nadarzam :D
Moj tez mial taki moment kiedy plakal jak mi cycka bral do buzi i puszczal i ciagle tak w kolko ale zrozumialam z czasem ze byl najedzony a mu nadal lecialo... i od wtedy jak tylko zauwaze ze zaczyna to odbekuje i daje smoczka. Tak mu sie dzieje codziennie tak z np.4 na 8 razy w ktorych je. Zwlaszcza nie chce cycka od razu po kapieli tylko chce sobie polezec i zasnac sam ze smoczkiem i pieluszka w lozeczku i potem po godzinie lub dwoch dopiero wola o swoja kolacyjke haha ;)
 
d210c4746daa1fd900a6f2d26173cb7b.jpg
witamy , takim uśmiechem synek mnie obudził pierwsza pobudka o 2 druga o 6 a to dlatego ze sporo spał wczoraj w dzień zato ja w nocy w ogole spać nie mogłam :-(


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Kurcze a mi doradzcie co zrobic zeby moj maly ladnie jadl. W sensie zlapie piers pociagnie dwa razy i puszcza i tak caly czas. nalyka sie wiecej powietrza niz tego mleka no i co 2 h trzba go karmic bo sie nie najada bo czym ;/
 
Ilo co dwie godziny to calkiem dobry wynik ;-) A moze sprobuj w innej pozycji? Albo moze za duzo rzeczy go rozprasza? Wlaczone tv, naklejki na scianie itp. A jesli cos Cie niepokoi to moze warto spotkac sie z doradca laktacyjnym?
 
No do tej pory jadl ladnie, nie bylo zadnych problemow. Ladny wynik tzn. ze czesto czy rzadko? ;p Bo ja mam wrazenie ze on by tylko jadl i jadl :)
 
reklama
Rzadko :-) Antek potrafi jesc co pol godziny :-) to sa jeszcze malenkie dzieci, maja prawo jesc caly czas. Z wiekiem to sie unormuje, beda jesc krocej i najadac sie na dluzej. Takze spokojnie ja bym nie panikowala ;-)
 
Do góry