reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

A ja mam znów ten zasrany kryzys laktacyjny dlaczego tak jest:( mały ryczy okropnie cycki sa po prostu puste. Piję dużo wody i ********** a pokarmu coraz mniej. Laktator prawie nic nie ściąga. I wiem, ze nie powinnam się denerwować bo to ma wpływ na laktacje, ale kurde jak to zrobić jak mały wrzeszczy z glodu.. to już chyba mój 5 kryzys laktacyjny. Mam ogromną ochotę przejść na mm. Musiałam się wygadać.
 
reklama
A jak nie to trudno.. przeciez robisz co mozesz. Ja sobie powiedzialam poki bede miala pokarm to bede karmic jak nie to nie, nie ja pierwsza nie ostatnia ktora bedzie karmic mm
 
Beti kolo trzeciego miesiaca normuje sie laktacja stad wrazenie ze piersi sa puste. Po co sciagasz laktatorem? To zaden wyznacznik ilosci pokarmu. Zamiast tego wyluzuj, zapakuj sie z dzieckiem i dobra ksiazka do lozka i karm nawet caly czas.
 
Czy wasze siedzi tez sie tak slinią ? Ja nie nadanrzam małemu wycierac


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Beti kolo trzeciego miesiaca normuje sie laktacja stad wrazenie ze piersi sa puste. Po co sciagasz laktatorem? To zaden wyznacznik ilosci pokarmu. Zamiast tego wyluzuj, zapakuj sie z dzieckiem i dobra ksiazka do lozka i karm nawet caly czas.

No tak, ale on znów jak widzi cycka to się odgina do tylu i nie chce.. na chwilę nawet złapał ale poczuł, że nie leci i wrzask. Nie wiem czemu mam ciągle z tym pod górkę.
 
Do góry