reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Betina splot prosty może być ciężki w dociaganiu, wiele osób się zraza a i pozycja malucha może nie być prawidłową przez źle dociagniecie. A jaki rozmiar nosisz? Im mniejszy tym krotsza chusta wystarczy.

Maja mi bardzo pomagał olej kokosowy, smarowalam często w pierwszych dniach i jak cokolwiek się pojawiało (ran nie miałam) to zaraz ból znikal. położne mówiły że dobra jest lanolina z ziaja

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Maja ja używałam lanoliny i kompresy z herbaty. Do tego własne mleko i wietrzenie.
A miałam poranione mocno.
 
Maja u nas było podobnie. Skóra schodzila a potem wypryski. Na początku było ich mało. Myślałam, ze po czekoladzie, bo po 2 dniach mu przeszło, ale Zaraz znów się pojawiły i to coraz więcej. Na głowie, szyi i uszach. Trochę przygasaja a za moment jest więcej. Też myślałam, ze to trądzik niemowlęcy ale niestety. Muszę przejść na bardzo rygorystyczna dietę, jeśli nadal chce karmić.
 
A co polecacie na wzdęcia? Moj mały ma straszne i męczy się niesamowicie. Daje mu 3 razy dziennie ulgix baby i 5 kropelek biogai,kladę go na brzuszku ale mimo wszystko mało to pomaga :/ nie wiem nic takiego nie jem,no czasem jakieś ciastko.. No i małemu nie zawsze się odbija,bo czasami jak mi zasnie przy cycu to go nie budze i klade do lozeczka i wtedy czasami tak mu charczy w gardle jakby mu to podchodzili i też go to męczy..i nie wiem może to jest przyczyną. Zresztą same wiecie że czasami trudno o odbicie...
 
Ile Wasze dzieci wypijają mleka z butelki? Moja w poniedziałek skończyła 5 tygodni i do tej pory wypijała 120 co prawie 3 h i zazwyczaj zaraz zasypiała, ostatnio domaga się więcej, ssie smoczka po jedzeniu jakby chciała go połknąć i jest niespokojna, dałam jej więcej to znowu bardzo dużo ulała.
 
reklama
Ile Wasze dzieci wypijają mleka z butelki? Moja w poniedziałek skończyła 5 tygodni i do tej pory wypijała 120 co prawie 3 h i zazwyczaj zaraz zasypiała, ostatnio domaga się więcej, ssie smoczka po jedzeniu jakby chciała go połknąć i jest niespokojna, dałam jej więcej to znowu bardzo dużo ulała.
Ja daje małemu 180 tyle zjada i robię mu 3-4 przerwy na odbicie później leży na mojej klatce tak z 10-15 minut i przestał ulewac jak tak robie
 
Do góry