reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Kurczę Werus, jak już zaczęła się akcja pogodowa to powinni już robić cc. Na co oni czekają? Jak lozysko przodujace to pierwsze wychodzi i problem.
Ja mam lozysko bardzo nisko z przodu, ale jakieś 3-4 cm wyżej niż główka, więc można rodzić sn.
 
reklama
Kurczę Werus, jak już zaczęła się akcja pogodowa to powinni już robić cc. Na co oni czekają? Jak lozysko przodujace to pierwsze wychodzi i problem.
Ja mam lozysko bardzo nisko z przodu, ale jakieś 3-4 cm wyżej niż główka, więc można rodzić sn.
Ja mam tak samo :)
Bardzo długo milam zasłonięty kanał rodny a w 33 tygodniu zrobili dopochwowe usg i jest jak u ciebie pare cm obok sie konczy i nie jest pod główka :)
 
Werus, może zgłoś to pielegniarce, bo na sali urodzisz. Tym bardziej ze w planach jest cc. Nie daj sie tam. Jak sie oderwie lozysko to nawet nie chce myslec....
Ewentualnie zapytaj czy mozesz pod prysznic, ciepla woda pomaga.
 
Iwix ja juz sie nawet nie stresuje, robie swoje staram się nie oszczędzać, jesteśmy w trakcie przeprowadzki więc pomagam mężowi ile moge, liczę, że to może przyspieszy akcje:)) ale na razie nic. Czasem mnie dół brzucha boli, ale przechodzi bez no spy:)
 
Beti to mi zostalo pare dni wiecej ale schizuje juz ;P boję się jak nie wiem.. tak jakby mi się to mialo minąć ;D
 
Beti masz skurcze przepowiadające?
Mi wieczorami po kilka razy brzuch twardnieje,też bez no spy przechodzi.Moja córa dostała na gwiazdkę telefon z zegarkiem,dzisiaj pierwszy raz do szkoły wzięła i efekt taki,że co przerwę razem z koleżankami do mnie dzwonią pytać czy nie urodziłam.
Ja w pracy siedzę jeszcze.Dla księgowej najgorszy czas na rodzenie,muszę pozamykać wszystkie sprawy bo potem nie będzie komu,śmieją się że przywiozą mi laptop na porodówkę to sobie podatki policzę:-D.Zresztą wolę być w pracy z mężem to szybciej jak coś na porodówkę dojadę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Weruś to dopiero początek.
Mi właśnie raczej kazali chodzić przy pierwszym porodzie niby,że szybciej powinno iść.Ja z USG pierwszego mam termin na 15 właśnie a z OM na 19.
Ide robic haje!
Zaraz mnie trafi z bólu!!!
Co za ludzie ehhhh
Ciesz się że będziesz miała cesarke poród bez znieczulenia 18 godz to jest ból, wczoraj o 20 urodziłam syna 3700 57 cm 10 pkt zdrowy piękny i grzeczny :-)
 
Do góry