reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Niuniolek a bylas nacinana? Boli zszywanie? A tak w ogole to zazdroszczę że jestes po wszystkim i maluch zdrowy :)
 
reklama
Niuniolek ale bym Cię wysciskala z chęcią! Az się buzia cieszy:):):) gratulacje!!!

Iwix jesteś hardcorem, haha jeszcze w pracy siedzisz:eek::eek: ja juz bym nie wytrzymała, chociaż też praca siedząca przy komputerze, ale kręgosłup mi wysiadal. No ale tak jak mówisz bezpieczniej przy mężu, razem pracujecie? Mój na drugim końcu miasta, dlatego wolałabym rodzić w nocy:))
Kto weźmie teraz przykład z mamusi-niuniolki?:)
 
Skurcze przepowiadajace mam już od jakiegoś czasu. Właśnie twardnienie brzucha i taki ból jakby menstruacyjny. Ale mija:)

ilo to Twój pierwszy dzidziuś? Bo mój tak i nie wiem czego się spodziewać, śmiać mi się chce, bo jak zaczynam o tym myśleć, to się stresuje i laktacja mi się uruchamia w prawej piersi!!
 
Ja już spakowana i o 16 jedziemy do szpitala. Mam nadzieję że jutro rano Michałek będzie już po drugiej stronie :) to straszne ale brzuch mi jeszcze urósł - nie tak dawno miałam całkiem fajny pępek teraz nie mam w ogóle :O
 
Beti pierwszy pierwszy... ja to kurde panikarą z natury jestem i w ogole jak tak Was czytam to Wy oazy spokoju :D a brzuch juz mam tak nisko ze prawie na kolanach :p
Martusia ja tez nie mam pępka :D ciekawe czy pozniej sie schowa czy jednak troche zostanie taki wypchany :)
 
reklama
To chyba nie zle ?
Gratulacje :):)

Ale do konca nie kumam jak tyle godzin Mialas skurcze to jak za pozno na znieczulenie ?
Masz za soba !!!
Za późno było bo jak połączyli mi kroplowe nawadniajaca do znieczulenia miałam 6 cm zlecialo jej pół położna sprawdziła rozwarcie i było 9 i już za późno bo jak by podała mogło by to wstrzymać poród a miałam skurcze parte
 
Do góry