reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Betina my u mojej mamy mieszkamy już parę latek i w końcu się doczekaliśmy!! Myślę, ze synek też tu jeszcze troszkę pomieszka, będzie spał z nami, bo tego łóżka nie ma gdzie wstawic. Mama się cieszy, ze wnusio będzie blisko przez chwile:)) tez nie mam na nic miejsca, czuje jakbym koczowała na strychu tyle gratow:eek:

Wkładkę mam całą mokrą. Mam nadzieję, ze nic mi się nie sączy.
 
A ja mam dużą choinkę, chociaż miała być mała :D wystroiłam tak sobie i jest :) a jak się czujecie mamusie? :)
12388145_1915711845321386_2006629550_n (1).jpg
 

Załączniki

  • 12388145_1915711845321386_2006629550_n (1).jpg
    12388145_1915711845321386_2006629550_n (1).jpg
    49,2 KB · Wyświetleń: 185
Duża zawsze lepsza niż mala:))

ja dziś cały dzień leze! I trochę już mi się nudzi.. może by tak jakieś małe zakupy:p brzuch trochę boli. Ręce dokuczaja, ale ogólnie jest ok.
 
Cześć jak się macie dziewczyny?
Beti jakoś się przemęczymy a już niedługo będziemy u siebie :-) :) my u rodziców jesteśmy od połowy lipca w sumie to ja z córką a mąż tylko w weekendy. W końcu się zmobilizowałam do spakowania torby wszystko pięknie naszykowane po czym okazuje się że jedna torba za wielka a druga za mała. Same problemy :-D
Wam też się brzuch obniżył? Mój w ostatnich dniach jest coraz niżej. Dziś mam ostatni dzień 37 tygodnia.
 
Cześć jak się macie dziewczyny?
Beti jakoś się przemęczymy a już niedługo będziemy u siebie :-) :) my u rodziców jesteśmy od połowy lipca w sumie to ja z córką a mąż tylko w weekendy. W końcu się zmobilizowałam do spakowania torby wszystko pięknie naszykowane po czym okazuje się że jedna torba za wielka a druga za mała. Same problemy :-D
Wam też się brzuch obniżył? Mój w ostatnich dniach jest coraz niżej. Dziś mam ostatni dzień 37 tygodnia.

tak tak moj tez nizej, co widac jak porownalam fotki z 35+1 i 37+1 ;) ja w 1 walizkę się spakowałam z malym wykorzystujac sposob ukladania rzeczy od Goski Rozenek z PPD :D
 
reklama
Do góry