reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja czuję mega nisko też, jak chodzę to krocze mnie tak boli a jak siadam na tron to podnoszę lekko brzuch bo na kolana spada :-/
Kurde ja mam dziś tragedię Patce idą 3 i to jest najgorsze zło jakie może być tak marudzi cały dzień na rączkach a ja już siły nie mam, teraz jest troszku lepiej bo dałam jej przeciwbólowy ale boję się nocy
Mój mąż robi na nocki albo popołudniówki widzę go tylko jak śpi i wychodzi :'(
 
reklama
Mój m tez tylko nocki i popoludniowki ma i tez się czuje taka osamotniona no ale pracować trzeba ;)
Ja czuję nisko dziecko ale tak jak pisalam ma już główkę w kanale rodnym, wiec gdzie mam ja czuć ;)
 
Dziewczyny jak u Was długości szyjki? Moja z 3,5 skrocila sie do 3. Dziś gin powiedział mi ze jak zejdzie poniżej 2,5 to do szpitala:-( a Mały rośnie, tez mam go bardzo nisko, napiera na ta szyjkę. Waga 2400. 35 tydzień.
 
Z powodu chyba ryzyka wcześniejszego porodu. Mieliby mnie w szpitalu zatrzymać na 2-3 dni żeby podać jakiś lek rozkurczowy ( coś na literę K?) którego sam gin podać nie może bo on ciśnienie obniża czy jakoś tak. Tyle zakodowalam po słowie szpital:-( wizytę mam w najbliższy wtorek. Ja w ogóle od dobrego miesiąca mam co ok 10 dni ktg przez gina robione, bo Mały nisko ułożony napiera. I tydzień temu też na IP wylądowałam bo się ginoowi ktg nie podobało (zawęzona oscylacja) ale na IP zrobili zapis i powiedzieli ze idealnie książkowo. I dziś znów slysze ze jak szyja skróci się to szpital:-( matko ile to nerwów. NO ale gin mi tłumaczy ze to nie po to żeby mnie denerwować tylko uspokoić:-)
 
reklama
Do góry